Jak se pohybovat?

16. února 2008 v 14:43 |  Astrální cestování
Pohyb
Pro nováčka může být pohyb témeř nemožný. Proto je nutné naučit se "znovu chodit". Pokud chcete udělat první pohyb, tak ho prostě udělejte a nepřemýšlejte o tom. Pro začátek se pohybujte blízko podlahy. Dejte si pozor na "brždění" a "zrychlování". Abyste do zdi nenarazili místo toho, abyste se k ní pouze přiblížili. Pokud se vám něco nedaří, tak se moc nesnažte, jinak se vrátíte zpátky. Raději zkuste něco jiného.

Let
Při letu můžete cítit sílu gravitace. Takže první let pro vás bude něco jako dlouhé skoky. Jakmile začínáte klesat, ztrácíte odhodlání k letu a zvyk být na zemi vás táhne dolů. Existuje jeden trik, jak to překonat: Běžte po klesající cestě a odražte se k letu! Jakmile se naučíte létat, vzdálenost pro vás není problém. Můžete cestovat kamkoli. Problém nastává, když cestujete pomocí myšlenky. Existují teorie, že pokud se přenášíte myšlenkou, dostanete se do nereálného, vymyšleného světa. Můžete však létat i do vesmíru.

Procházení zdmi
Proč při tom nastávají problémy, toť otázka. Jediné, co lze poradit, je to, abyste to zkusili jinudy. Jinal vám nezbyde nic jiného, než použít dveře.

Podstata astrálního cestování
ZDE
 

5 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Stephanie Stephanie | 14. srpna 2010 v 19:27 | Reagovat

Na astrální cestování věřím a i to zkouším, jenom se chci zeptat ... když je problém otočit i stránku knihy, jak můžu použít dveře?

2 Oroniel15 (adminka) Oroniel15 (adminka) | 14. srpna 2010 v 19:59 | Reagovat

[1]: nemůžeš je použít, můžeš jimi projít

3 ?? ?? | 4. ledna 2011 v 23:40 | Reagovat

Moc to nechápu... když se mi povede vycestovat, tak jakoby moje duse-ja uvidi moje lezici telo vedle me a ja jako ta duse muzu jít kam chci..? uvidí me nekdo..? a astralni cestovani trva stejne dlouho jako normalni cestovani..? ;-)

4 někdo někdo | 8. května 2012 v 15:50 | Reagovat

K tomu procházení zdí. Stává se to pouze u starších, nebo silněj nabitých zdí, kterých energie už vytvořila v astrálu dostatečnou stopu na to, aby jste ji mohli vidět a cítit. Jelikož je vlastností zdí neprůchodnost, její enegie tuto vlastnost (spolu s dalšími) přejímá.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama