Jak trénovat telepatii

14. února 2008 v 19:54 |  Telepatie
Způsob první
Lehněte si s nejlepším kámošem (kámoškou) na zem hlavami k sobě. Zkuste poslat třeba číslo. Myslete na číslo 1 velmi silně (můžete si představovat, jak vaše myšlenka jetí do hlavy kamaráda/kamarádky). Váš kamarád/kamarádka by neměli na nic myslet a měli byste být oba/obě uvolněni. Zkoušejte to pořád a pořád a pokud to půjde, zkuste něco jiného. Nezapomeňte se ve vysílání a přijímání myšlenek střídat.
POZOR!! Pokud zkoušíte telepatii poprvé, je dobré zkoušet posílat jednodužší obrazy, třeba čísla, či písmenka.

Způsob druhý
Zkuste poslat příkaz. Jedněte si každý do protějších rohů místnosti. Jeden z vás se pokusí vyslat příkaz třeba "Otevři okno!" Pokud se ten druhý zvedne a otevře okno, bravo, daří se vám. Takto můžete zkoušet dál.
Také si jeden z vás může vzít tužku a papír a nakrestil/napsat to, co mu druhý pošle. Pokud pošlete třeba obraz trojúhelníku, může ho ten druhý nakreslit.

Způsob třetí
Každý si sedněte do jiné místnosti a stejně jako ve způsobu druhém, posílejte příkazy/obrazy, které má ten druhý vykonat/nakreslit.


Takto můžete postupovat v posílání celých obrazů nebo myšlenek. Dbejte na to, abyste zkoušeli telepatii i na větší dálku. Př.: Jeden z vás bude v bytě, druhý venku. Jeden na jednom konci zahrady, druhý na protějším. Atd.


Hodně štěstí!!!

Více o energiích
ZDE

O praktické stránce se můžete dočíst přímo v knize Montril
KLIK

Energie a kineze
ZDE
 

5 lidí ohodnotilo tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama