Telepatie-úvod

14. února 2008 v 19:36 |  Telepatie
Nyní se zaměřím na telepatii, která se také řadí mezi kineze. Telepatie pochází z latinského tele - vzdálenost, vzdálený a pathia - cítění.
Telepatie tedy znamená vzdálené cítění, čili přenos myšlenek. Je to tedy komunikace pomocí mysli. Během tohoto způsobu komunikace nedochází k nepochopení.
Co lze přenášet?

1. Telepatie, kterou používá každý.
Ano, každý z nás někdy použil telepatii, aniž by si toho byl vědom. Hovořím tady o nejjednodužší věci, kterou lze přenášet. O pocitech. Toto pouto je výrazné mezi rodiči a dětmi a mezi dvojčaty. Už se vám stalo, že jste měli pocit, že se vaší dceři stalo něco zrozného? Že se vaše dvojiče něčeho silně bojí? A v obou případech jsou dcera a dvojiče na druhém konci republiky? Čím to je?
Telepatií. Ačkoli se může zdát, že je to nemysl. Pouto mezi rodiči a jejich dětmi a dvojčaty jsou velmi silná a zahrnují i tento způsob telepatie. Lze úplně nevědomky (či silou vůle) vyslat své pocity někdo druhému. Přijde mi, že je to jednodužší než někomu vysvětlivat, jak se zrovna cítíte.

2. Posílání obrazů.
Poslat obraz je už trochu složitější. Jde o to vytvořit v mysli jednoduchý (později klidně složitější) obraz, třeba trojúhelník, a poslat ho do mysli někoho druhého.


3. Posílání slov.
Slova jsou další věcí, kterou zle odeslat. Slovo od slova, postupně nebo najednou... kdo by to nechtěl umět? Třeba při písemce či zkoušení... Sen. Ovšem naučit se posílat slova i celé věty není některým z nás zase tak neznámé.

Když znáte někoho skutenčně dobře a on vám říká: "Vidíš tu holku? Ta vypadá jako..." A vy dokončíte "... jako holka Petra." Ano, i toto je jisté odvětví telepatie. Dokážete vycítit, co váš kamarád chce říct.

Ovšem komunikovat přímo v mysli pomocí slov je jiné než vycítit, co ten druhý chce říct.


4. Posílání myšlenek.
Poslat myšlenku je nejtěžší. Ale je to odměna za snahu. V tomto případě nepošlete jednu větu, nepošlete obraz. Pošlete celou myšlenku. Zpočátku krátkou, mozději možná i celý řetězec myšlenek. Kdo by tohle nechtěl umět?!


Jistý druh telepatie dokáží ovládat i zvířata. Čím to, že zvířata vycítí, že se blíží nebezpečí? Jen tak si řeknou: "To jsou ale mraky, to bude hodně silná bouřka."? Což o to, kdo by utíkal před silnou boří? Otázka je, jak dokáží vycítit, že bude taková bouře, která je ohrožuje na životě? Jak dokáží poznat, že vybuchne sopka, když přístroje lidí někde v kanceláří nehlásí nic podivného? Podle mě je to určitý druh telepaie, jedno odvětví.

Více o energiích
ZDE

O praktické stránce se můžete dočíst přímo v knize Montril
KLIK

Energie a kineze
ZDE
 

5 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Zdeněk Zdeněk | E-mail | Web | 14. února 2008 v 19:56 | Reagovat

Ahoj máš super blog narazil jsem na něj když sem si hledal něco na svoje stránky máš to tu dost propracovany a chtěl jsem tě poprosit o nějký kontakt třeba icq chtěl by tu telekinezi trochu probrat myslím jestli jsi to uz skousela a jestli to fungovalo a tak, Díky za odpověď kdyžtak mi napiš na 737649964 jinak moje icq je 447597736 ok? tak se prosím ozvi.

Díky mockrát za odpověď.

P.S. - taky se mi líbí Evanesence

2 Zdeněk Zdeněk | 5. října 2008 v 21:28 | Reagovat

Tak tohle byl podle slov vlastníka téhle webowky osudnový komentář...jsem s ní nyní velkým kamarád a doufám že jím budu i nadále :)

Oroniel15  jsi moje upe nej kámoška :) budeme kamarádi navěky... naše přátelství se táhne už téměř rok a v jednu chvíli jsem měl pocit že tě miluju.... žij šťastně ať už jeden z nás bude kdekoliv....:-*

3 FelixT FelixT | E-mail | Web | 18. ledna 2017 v 9:32 | Reagovat

Velmi zajímavý blog

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama