Astrální dimenze

8. března 2008 v 9:40 |  Astrální cestování
Třetí částí plazmatické sféry je prostor, kde se plazma prolíná s hmotou. Hmota vzniká z nitra plazmy a s plazmou se prolíná. Tato část je nazývána astrální sférou (přesněji - astrální dimenzí). Zde emoce nabývají takových podob, jaké by jim náležely, kdyby se úplně zhmotnily a sestoupily do hmotné sféry. V astrálu nicméně žijí převážně emoce tvořené lidmi. Jsou zde i jiné, samozřejmě, z nitra plazmy i z vnějších dimenzí, ale převážně astrál obývají lidské emoce. Slabé emoce žijí blízko člověku, svému hostiteli, který je živí. Stejně tak emoce, které hostitele hledají, nebo jakýkoli zdroj potravy. Na samotném okraji astrálu, jen krok od zhmotnění, existují emoční otisky, emoce otisknuté do hmoty. Nejsou živé a existují tak dlouho, jak dlouho je hmota schopna je uchovat nebo jak často jsou "živeny" lidmi. V hlubších dimenzích astrálu žijí silné plazmatické bytosti.

Astrál je oblast plazmatické sféry, která se prolíná s hmotnou sférou. Někteří rádi debatují nad otázkou, co vzniklo dřív - jestli hmotná sféra a z ní astrální, nebo plazmatická, astrální sféra a z ní hmotná. Tyto debaty jsou ovšem bezpředmětné a prázdné. I když…
Celý článek
ZDE


Více o energiích
ZDE

O praktické stránce se můžete dočíst přímo v knize Montril
KLIK
 

4 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Sirion Sirion | E-mail | Web | 23. dubna 2010 v 19:03 | Reagovat

Je možné, že pokud někdo astrálně cestuje, aby "vytáhl" astrální tělo někoho jiného z jeho fyzického těla a tak mu vlastně pomohl?

2 Oroniel15 Oroniel15 | 23. dubna 2010 v 21:54 | Reagovat

[1]: to nevím, ale myslím, že to možné je...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama