Duben 2008

Takže...

30. dubna 2008 v 22:17 !!!Velmi důležité!!!
Takže,
je středa (30. 4. 2008, 22:01). Nic nového ani starého. Zítra je 1. 5. 2008. Takže, vy, co čtete tenhle článek dneska (středa), si ho přečtěte ještě zítra (čtvrtek). Prostě a jednoduše, berte to, jako by byl tenhle článek napsán ve čtvrek. Jasné? Já to tak beru a taky tak budu pokračovat.
1. Je čtvrtek 1. 5. a já slavím 16. narozeniny. Z toho vyplývá spousta věcí, nejednou z nich je to, že se na net chytám až večer. Během celého dne se tady ukážu maximálně náhodou. A jelikož mám dneska (čtvrtek) narozeniny, každý, kdo zanechá komentář tady pod tímto článkem, dostane diplom (asi společný, záleží, kolik vás bude). Je mi jedno, jaký to bude komentář (samozřejmě že pokud bude sprostý nebo urážlivý, dotyčný má smůlu). Vlastně to nesmí být ani reklama a hlášení, že mám někde diplom. Diplom dostanete POUZE, když napíšete koment sem pod ten článek. Jasné? To je dobře:).
Takže, kdo tady dneska (čtvrtek) nechá koment, dostane diplom.
2. Při této příležitosti vás chci o něco poprosit. Jak víte, píšu tady na blog příběh na pokračování. Přemýšlela jsem, jestli to má nějaký smysl, protože vůbec netuším, kolik lidí ho čte. Napište tedy, jestli chcete, abych v něm pokračovala, nebo ne.
3. Když mám ty narozeniny (jelikož je čtvrtek), můžou na mě někteří myslet a něco mi dát (nechci být dotěrná, ale to víte... narozky jsou jednou za rok a člověk si zaslouží trochu pozornosti). Samozřejmě to není nic povinného, záleží čistě a jen na vás (no když dám něco já vám...).
4. Další věcí, kterou bych vám chtěla říct (když je ten čtvrtek a mám narozky), že vám mám tááááááááááááááákhle moc ráda (tedy jen některé, třeba sprosté a urážlivé lidičky ráda nemám). Jsem ráda, že na můj blog chodíte, zapojujete se do soutěží atd.
To je asi tak všechno.
P. S. sorry za případné chyby, píšu to teď, skoro ve čtvrt na 11 a hlava mi padá únavou.
Pěkný 1. máj a dejte si s někým hunána hudlana:D
Pápá a co se týče komentářů, klidně se rozepište;) Jinak tu probíhá BLESKOVKA a RYCHLOVKA:)


594. Diplom

30. dubna 2008 v 22:03 Diplomy moje


Pro Naomi

30. dubna 2008 v 21:03 | Oroniel15 |  Moje odpovědi
Milá Naomi,
Tvůj problém mě docela zaskočil. Setkala jsem se už se stejným problémem, ale ne u sebe. Nedokázat projevit city a potlačovat emoce vede k problémům, jako máš ty, například. Já sama mám PODOBNÝ problém. Jak Ti pomoct? Já dokážu všechno možné, ale jak ti pomoct, to netuším. Osobně si myslím, že je to problém postavený na psychice, proto bych se obrátila na rodiče. Pokud nechceš, pak na lékaře (lékař nemá právo informovat rodiče o Tvém stavu, pokud mu to výslovně zakážeš). To, že nemůžeš plakat, někteří můžou považovat za skvělou věc, já si myslím, že to může být slušný problém. Skutečně nevím, jak ti pomoc, nejsem odborník. Je mi líto.
Děkuju, že jsi mi napsala a vložila do mě svou důvěru, skutečně mě mrzí, že Ti nemůžu pomoct jinak než radou postavenou na mém názoru.
K čarodkám od Domika

30. dubna 2008 v 16:25 SB
Děkuju moooooooooooooc, jsi zlato;)

Jak odpálkovat kluka

30. dubna 2008 v 10:47 Na zasmátí
Kluk: Je tahle židle volná?
Holka: Je, a ta moje bude taky, jestli si přisedneš.
Kluk: Vidět tě nahou, umřu štěstím!
Holka: Vidět tě nahého, umřu smíchy.
Kluk: My jsme přece v baru za stejným účelem!
Holka: Jasně, jdeme sbalit nějaké roštěnky!
Kluk: Neviděli jsme se už někde?
Holka: Je to možný, dělám recepční na klinice pohlavních chorob!

Kluk: Pojedeme k tobě nebo ke mně?
Holka: Oboje: každý k sobě!
Kluk: My jsem se už někde viděli?
Holka: Jasně, proto už tam nechodím.
Kluk: Pro tebe půjdu až na kraj světa.
Holka: A můžu tam do tebe strčit?
Zdroj: TerýýýseQ (SB)

Chceš zvýšit návštěvnost?

30. dubna 2008 v 10:46 Na zasmátí
Jak zvýšit návštěvnost? Jednoduše, stačí jen když si toto zkopírujete a dáte na bloček....fakt to funguje, protože jsou tam slova, která lidičky nejčastějc vyhledévaj. Tak to zkuste!
Mám ráda, když naleznu blog, kde jsou nějaké MP3 download zdarma ,nebo MP3 download free. To potom stahuju různé skupiny, třeba Chinaski, Kryštof, Red Hot Chili Peppers, nebo zpěvačky, třeba Madonna, Avril Lavigne, Britney Spears, Hilary Duff a podobně. Mám ráda Harry Potter, a jsem zvědavá, jak se jmenuje sedmý díl Harry Potter a co na to Daniel Radcliffe, Emma Watson a Rupert Grint, teda Hermiona Granger a Ron Weasley. J. K. Rowling je skvělá spisovatelka. Nemám ráda pivo.Coca Cola. Santa Claus. Vánoce. Brigády. Eragon. Pán prstenů, Eliah Wood. Piráti z Karibiku, Orlando Bloom. Egypťan Sinuhet. Referáty na fyziku. Referáty na chemii. Čtenářský deník. Nokie, Samsung, MMS, mobily zadarmo. Pes. Kino. Čokoláda. Změřte si vaše IQ. ICQ. Malování na sklo. MP3 přehrávače zdarma. Nikdo mě nemá rád. Emo. Ementál. Brie. Bonifác. Hermelín. Servác, Pankrác. Jahodový koktejl. Tenis, Basketbal. Snowboard. Realismus.George Sandová. Mika Waltari. Tolkien. Suchý, Šlitr. Wilsonová. Berdych. Tom Hanks. Elvis Presley. Játra na cibulce. Punk. Punks not dead. Rock. Pop. Metal. Jazz. Folk. Country. Techno. Rock n roll. RnB. Blues. Soul. Rep. Rap. Rab. Rtutitka, solan drasličitý, drasloš, uhlec. Kouření škodí zdraví. SMS na Eurotel zdarma. SMS na T-Mobile zdarma. SMS na Vodafone zdarma. SMS zdarma. SMS. Zdarma. Jak být šťastný. Shrek. Tokio Hotel. Bill Kaulitz. Tom Kaulitz. Georg Listing. Gustav Schäfer.
FAKT TO FUNGUJE!!! TAK TO ZKUSTE XD sice šecko nemusí bejt pravda ale to už se neřeší XD tak hodně štěstí!
P.S. šíří se to internetem jak viry=)

Můj názor: Tak to jsem teda zvědavá:D:D

Za 24. rychlovku

30. dubna 2008 v 10:32 Diplomy pro vás
Líbí? Mě jo:)

53. Bleskovka

30. dubna 2008 v 10:32 | Oroniel15 |  Bleskovky
Téma: Ctižádost
Cenka: Diplom (pokud vás bude hodně, tak dva společné)
1. Ahojky!
2. Jsi ctižádostivý/á?
3. Jak moc ano/ne?
4. Jdeš za svým cílem "přes mrtvoly"?
5. Odradí tě první nezdar?
6. Odradí tě řetězec po sobě jdoucích nezdarů?
7. Co na diplom?
8. Tak papa!

25. Rychlovka

30. dubna 2008 v 10:32 | Oroniel15 |  Rychlovky
Bohatství s sebou nese mnohá nebezpečí. Chtěl/a by jsi být bohatá? Proč ano/ne?
P. S. Pod slovem bohatství si představ milióny.

Za 52. bleskovku

30. dubna 2008 v 10:32 Diplomy pro vás
Líbí se???