Říjen 2008


1232. Diplom

31. října 2008 v 18:55 Diplomy moje
Díky, je krásný

Změna...

31. října 2008 v 13:25 | Oroniel15 |  !!!Velmi důležité!!!
Zkoušim nové okraje stránky, tak se nelekejte, jestli to bude vypadat děsně:D

No, co myslíte? Nebylo lepší to předtim?

1231. Diplom

29. října 2008 v 17:15 Diplomy moje
Hezký, dik;)

1230. Diplom

29. října 2008 v 12:12 Diplomy moje
Dik:)

1229. Diplom

29. října 2008 v 12:12 Diplomy moje
Krásný, díky!

Úprava menu...

28. října 2008 v 18:33 | Oroniel15 |  !!!Velmi důležité!!!
Neděste se, snažim se přesunout menu z Profilu do Volitelného menu boxu. Nevim, jak to bude vypadat během téhle "operace", tak kdyžtak sry:))))))))))))))))))))

Když už jsme u toho, nevíte, kde se upravuje velikost písma a odkazy? Kdyžtak koukněte dolů pod profil - mě jde o to podtržení u odkazů (to nechci) a moc velké písmo... víte někdo, Jak na to??

20.10. 2008 - 26.10. 2008

27. října 2008 v 11:06 Návštěvnost
Pondělí: 34
Úterý: 43
Středa: 54
Čtvrtek: 44
Pátek: 40
Sobota: 67
Neděle: 65

Celkem: 347

Sry, ale...

26. října 2008 v 19:51 | Oroniel15
Jeden si myslí, že když jsou prázdniny, že se bude i tomu blogu víc věnovat. To sem měla v plánu i já, ale poněkud mi do toho něco vlezlo. Včera před půl dvanáctou v noci mi přišla SMS od mojeho nejlepšího kámoše. Dalo by se to přeložit tak, že "zemřel". Doufám, že chápete, že vážně nemam náladu... na nic...

Když si uděláme pohled na svět, tenhle rok je to už několikátý člověk, kterého jsem ztratila. Už pátý. Těžce nesu takové ztráty, v pěti měsících 5 přátel (nebo "přátel") je vážně moc. + další lidi... Tenhle rok je plný mrtvých a ztracených. Jen o jednom - o Vlaďce - vím, co se stalo, u ostatních ne a nejspíš se to nikdy nedozvím................

Omlouvam se SB. Sry taky lidičkám, kteří se zapojili do bleskovky nebo rychlovky. Také sorry těm, kteří po mě chtějí rozvrhy nebo citáty v obrázcích. Nemám náladu...

Přeju vám víc štěstí než mám já.

Ahoj v co nejbližší době:-*

1228. Diplom

25. října 2008 v 14:43 Diplomy moje
Hezký, diky:)


Montaukská příšera - Tak to co je??? (2)

24. října 2008 v 20:37 | Oroniel15 |  Montauk Monster
Z předchozího článku↓

1. Mýval - ALE "Nohy se zdají být příliš dlouhé v poměru k tělu."
2. Mořská želva - ALE "Mořské želvy nemají zuby."
3. Hlodavec - ALE "Hlodavci mají dva zaoblené řezáky vepředu v ústech."
4. Pes (nebo kojot) - ALE "Oči, hřbet a nohy nesouhlasí." (můj volný překlad, chech:D)
5. Ovce - ALE ovce nemají ostré zuby.

Ale jsou i jiné a poněkud pikantnější důvody:) - u jednoho se fakt zasmějete:D

6. Je to reklama americké kreslené agentury (to nemá chybu:D:D) na její nový kreslený seriál (jméno seriálu jsem nezjistila, tak jestli máte tucha...)
7. Někdo si z lidí tropí srandičky
8. Jde o uměle vytvořené fotky.

Z minulých článků ↓

9. Neobjevený životčisný druh.
10. Výsledek práce tajné (a jak jinak) americké organizace na "výrobu" mutantů.
11. Nechali to tu mimozemšťané:) - originální

Tak mě napadá, jestli naše příšerka existuje a američané ji sbalili, tak ji museli pitvat, ne? By mě zajímalo, co bylo vevnitř:DVideo - náraz meteoritu

24. října 2008 v 20:06 | Oroniel15 |  Rok 2012 - videa
Vědci se přiklánějí k možnosti, že Země zanikne vlivem globální katastrofy. Jednou z možností, co tuto katastrofu způsobí, je strážka s meteoritem.

Následující videíčko - které mi přijde docela povedené - znázorňuje srážku s meteoritem o průměru 230 km. Když narazí, vznikne kráter o odhadovaných rozměrech: Průměr - 4 000 km; Hloubka - 7 km. V kráteru se bude kupit láva, která se nakonec rozleje do okolí. Díky tomu, že se láva vyleje ven, se teplota vzduchu vzýší na 40 °C (divný mi to přijde...), pak by se měl zvednout vítr 300km/s + ohnivé záblesky (nechápu, kde by se vzaly záblesky...). Voda v oceánech se vypaří (a asi i na souši se vypaří...), roztají ledovce (a voda se nejspíš taky vypaří) a zanikne život.

Nechci rejpat, ale kdyby byl popis toho klipu - zanikne život, tak by to asi stačilo, ne?:D Nechci rejpat ještě víc, nejsem žádný expert, ale prostě tam několika věcem nerozumim. Je to jako možné, že to tak budeeh...

Shrnutí totohle popisu - prostě popis pro Američany...........................:)

(video mi nešlo vložit, tak aspoň takhle)
Zajímavé stránky...

24. října 2008 v 19:49 | Oroniel15 |  Rok 2012 - odkazy

Tyhle stránky mi přijdou poněkud divné, ale týkají se tématu, tak koho to zajímá, vzhůru tam!:)

Věk Vodnáře

24. října 2008 v 19:47 | Oroniel15 |  Rok 2012 - články
(Tenhle článek sem nenapsala já!!!)

2012 označuje rok, jev i nové paradigma. Slunovrat 2012 představuje konec mayského kalendáře, konec jednoho a začátek jiného cyklu. Někdy je toto obodbí spojené s platónským cyklem 26 000 let, ale myslím, že se tím spojují dva odlišné cykly či dvě odlišné úrovně vnímání času. Mayský kalendář představuje velký sluneční cyklus.

Cyklus Věků v rámci platónského roku, tedy cyklus působení duchů času jsme již popsali. Současný mayský kalendář začal 3113 před Kristem a končí roku 2012. Tento Velký cyklus trvá 5125 let. Maurice Cotterell zjistil souvislost mezi mayským číslem 1 366 560, představující počet dní, souvisejících s celou řadu cyklů, a číslem 1 366 040, počtem dní časové periody Slunce odpovídající "změnám polarity magnetického pole Slunce a posunům deformované neutrální vrstvy" (s. 53). Mayský kalendář tedy představuje velký sluneční cyklus.

Tímto jsem dostal tolik touženou odpověď na moji otázku. Kromě Věku Vodnáře, který na materiální úrovni začne roku 3 573, tak v současnosti probíhá konec a začátek dalšího cyklu, spojeného se s Slunovratem roku 2012.

Co teď s tím? Jak s takovou informací naložit? Přirovnal bych to k zimním Slunovratům. O zimním Slunovratu k Zemi opět (další cyklus) směřují životodárné energie. Na vyšších úrovních jsou patrné okamžitě, na materiální úrovni o několik měsíců později, kdy lidé spojení s přírodou s radostí sází semínka do půdy. O Slunovratu lze sázet duchovní semínka.

Je zde ale řada dalších aspektů, proč je dobré, uvědomit si pozadí 2012. Každý den, každý okamžik našeho života každý člověk na celé Zemi je zdrojem myšlenek, prochází jím emoce a projevuje se určitým způsobem života. Je to množství energie, která ve výsledku spolu-určuje vývoj Země. Respektive pomocí této energie my lidé spolu-určujeme. Vědomě či podvědomě? Jestliže podvědomě, tak směřuje energie tvůrčím a pozitivním směrem? Jestliže ne, tak proč? Jaký to má smysl? A co tím a kdo tím co zamýšlí?

Je na čase - duchové času jsou nakloněni - abychom si začali uvědomovat tyto souvislosti a začali žít vědomě. Změny klimatu: lidstvo zásadním způsobem poškodilo životní prostředí Země a je potřeba je obnovit, zároveň ale dochází k proměně Země, Země vzestupuje a vyvíjí se, což se projevuje přírodními katastrofy a též změnami klimatu. Společenské a politické problémy: starý svět je nahrazován novým světem - systém, způsob života a myšlení jsou nahrazovány, a kdo na starém ulpí, má pocit, že "umírá", že "končí", že se něco "hroutí", natož kdo je se starým ztotožněný. Je potřeba vzestoupit, vzkřísit se, přijmout Kristovo vědomí.

Kristovo vědomí je začátek. Je na čase přijmout život Původních Pramenů. Začínáme si opět hrát, začínáme se vyvíjet. Po dlouhých cyklech a období tmy, přichází období Světla a Lásky, přichází nový cyklus. Víte o tom, že existuje přirozenost, pravidelná, rozumná a naplňující - a že tahle přirozenost může být námi ztělesněna například novým kalendářem 13ti měsíčním a 28 denním? Víte o tom, že Příroda je schopna vším potřebným člověka zaopatřit? Víte o tom, že jídlo bylo zamýšleno jako občasná radost? O tom, že přirozeným stavem člověka byla bytostná blaženost? Uvědomme si, že staré se nevrátí a nové přichází. Klíčem k nové civilizaci je vědomí.

Například mozek využíváme z 5 až 10 %, zatímco Albert Einstein jej využíval z 5 až 20 %. Můžeme využít 100 %. Na kolik využíváme své srdce? Své další orgány - nástroje? A to mluvíme jen o našem hmotném těle. Máme dalších sedm jemnohmotných (v souladu se sedmi čakrami). Nyní se otvírá dalších pět "duchovních" těl, čaker, další šroubovice DNA a další úrovně jsou před námi. Ano, je to docela absurdní představa a můj starý způsob myšlení se tomu směje, ale je naplněný radostí, protože přicházející způsob myšlení už to chápe a raduje se z nového tvoření, z nové hry, z nového tance života, z nové hudby, co zní z dálky.

Začínám brát věci stále více "doslova", totiž plně vědomě. Co říká doslova věta "je na čase - duchové času nám jsou nakloněni"? Není to přirovnání, je to doslovné. Bytosti podobné nám, na jiných úrovních plných Světla, tedy archandělé - duchové času, tvoří stále silněji a silněji energie své kvality. Anděl, řecké angelos, znamená posel, a poslové světla jsou nejen nad námi, ale i mezi námi.

Patří k přirozenosti, že v zimě se více oblékáme nebo že na jaře sázíme. řídíme se cykly, jichž je ale celá řada. Cykly individuální bytosti, rodinné, rodové, společenské, místní, regionální, národní, zemské, Zemské, denní, měsíční, Sluneční, Slunenční soustavy, Galaktické, Vesmírné, Stvoření. Vědomí se rozšiřuje i co se týče vnímání cyklů. Chápu 2012 jako začátek nového cyklu, jenž je uvnitř dalších cyklů, mezi nimiž je cyklus Věků, v němž se my lidé právě připravujeme vědomě spolu-stvořit Věk Vodnáře. Přijměme ale nejdříve Věk Ryb a jeho Vědomí Krista, díky němuž můžeme jít dál.