Duben 2009


Rozdělení SB (4)

30. dubna 2009 v 22:30 | Oroniel15 |  SB
Tak začneme s plnením úkolů:D:D

Smazala jsem všechna SB, jejichž témata blogů jsou jiná, nebo kteří se mi úpe odcizili↓Váhala jsem u↓, ale nakonec jsem si vás nechala:)Nechám si↓

Novinky

30. dubna 2009 v 22:02 | Oroniel15 |  !!!Velmi důležité!!!
Hojec, po dlouhé době nějaký komunikativní článek:D. Podlední dobou nedělam SKORO nic jiného, než furt nad něčim přemešlim, tak sem se jako rozhodla to tady trošku upravit. Hlavně proto, že můj blog za chvíli oslaví druhé narozeniny, tak aby si nestěžoval, že nic nedostal:D

Založila jsem novou rubriku citáty, a to proto, že stávající rubrika citáty o... je věnovaná citátům o něčem a ne stále častějším mixům citátů, které přidávám. Také udělám roztřídění SB, pokusím se rozšířit zatím jen pár článkovou rubriku Fóbie a musim nějak upravit Fantasy galerii, páč v tom mám nějaký bordel:D (zejnéma ve Fantasy malířích). Pak tu mám pár videí k roku 2012 a několik zajímavých hudebních objevů (to mi připomíná, že musim něco udělat i s touhle rubrikou:D). Asi vymyslím novou anketu a založím novou rubriku na téma "náboženství", ale to ještě nwm jistě.

Pak je tu věc s mojí Bílou vražedkyní. Ani nwm, kdy jsem psala poslední díl, každopádně jsem ochotné pokračovat, ale jen pokud tu bude určitý zájem z vaší strany. Sama pro sebe to psát nebudu:D.

Do rubriky Aktuálně budou přibývat aktuální články v rubrice Velmi důležité:D a také články z budoucí rubriky Moje myšlenky (páč jak furt přemejšlim, napadaj mě naprostý šílenosti, o které se prostě musim podělit:D:D). A čistě teorieticky chytám rubriku Zaujalo mě, ale znám se:D:D.

Nechci ale ze svého blogu udělat svůj deníček a ani se nějak uhnout od tématu. Poslední dobou mi tu kvete rubrika Vaše dotazy a jsem za to opravdu ráda. Díky této rubrice jsem natrefila na opravdu milé a zajímavé lidičky.

Ještě něco? Napadlo mě, že bych mohla změnit design (po roce:D:D), ale mě se tenhle líbí, tak uvidim, každopádně změnim okraje stránky, ten vír mi najednou přijde naprosto příšerný:D. Nom a teď mě napadlo pokusit se nějak sehnat aktuální nadpřirozené jevy a záhady, ale uvidíme.

Možná bych mohla i k té fantasy přidat i filmy a knihy, jak tak na to koukam, ale to je hodně nepravděpodobné... možná až o prázdninách (to se budu nudit:D:D).

Začala jsem (díky Romi) "sbírat" autogramy, ale bohužel nemam skener, abych se o ně podělila, nom snad to nějak vymyslim. Tky bych se chtěla podělit o svoje výtvarné "umění", ale...:D

Tak, teď tu mám pěkný seznam věcí, co bych měla udělat, tak uvidíme, co z toho udělám:D.

Kdybyste měli vy nějaké typy, co ještě přidávat (teď mě napadá téma magie...), tak piště, budu je ráda:).


Zatím se mějte.

P. S. sry za překlepy, mam za sebou fyziku a před očima čísla:D
P. P. S. to, co je napsané kurzívou, jsem už udělala nebo na tom začala pracovat... o jen pro moji orientaci:D:D

Mix (7)

30. dubna 2009 v 21:21 | Oroniel15 |  Citáty
Kdyby měli mí přátelé zkočit z mostu, neskočil bych s nimi, čekal bych na dnu, abych je chytil.
Dokud dýchám - žiju, a dokud žiju - budu bojovat, abych mohla dýchat.
Lepší chvíli planout, než celý život čmoudit.
Naděje umírá poslední, ale co umře před ní?
Jak někdo může mluvit o boji, když nikdy nedržel v ruce zbraň?
Není natolik těžké za přítele umřít, jako najít přítele, za kterého hodno umřít.
Silní neumírají přirozenou smrtí.
Sebrat člověku zbraň, protože by mohl někoho zastřelit, je jako vyříznout mu jazyk, protože by mohl někoho urazit.
Osud je jako meč, chytíš-li ho za čepel, poraní tě.
Počestná dívka nikdy neběhá za chlapcem. Viděl snad někdo, aby past honila myš??
Je mnohem lehčí složit hromadu uhlí, než vyznat lásku.
Rozumbrada je jako eunuch - ví přesně, jak na to, ale přitom to nedokáže.

Druhým odpouštěj mnoho, sobě však nic.
Dobrý přítel Tě vytáhne z vězení, ale nejlepší přítel si s tebou sedne do cely a řekne: "To jsme to ale podělali, co...?"
Přítel je ten, před kým mohu myslet nahlas.
Jsme moudří, ale jen tehdy, když to nepotřebujeme.
Těžké je mlčet, když cítíš bolest.
Bolest není od lásky nikdy daleko.
Rány v srdci, i když se časem zahojí, jsou na člověku znát po celý život.
Nešťastný člověk se může osvobodit jednom zapomenutím nebo sněním.
Každá rána, kterou jsme utržili, z nás vyrazí nějaký klín, který nám překážel.
Má slza spadla do moře. Jedině až ji najdou, přestanu tě milovat.
Nevěř nikomu, kdo je živý.

Oddělovače (12)

30. dubna 2009 v 19:25 | Oroniel15 |  Oddělovače

Pro Meliska (3)

28. dubna 2009 v 20:23 | Oroniel15 |  Moje odpovědi
Mno...jak jsi řekla "ovlivnování". Ale takhle to brát prostě nemůžeš, to bys pak nemohla dělat nic. Šlápneš na trávu zabiješ tím tři brouky a deset rostlinek. Tohle není proti přírodě? Ona tam ty rostlinky a brouky chtěl a ty jsi je zničila. Tohle je proti tomu minimum. A ta "spolupráce" je naprosto přesný název :) Pokud by vítr nechtěl, neposlouchal by mě, ale já už mám víc než dost přesvědčivých důkazů...a to opravdu přesvědčivých, žádná náhoda. Ale je zase fakt, že pokud by člověk neměl zasahovat do přírody, příroda by ho nevytvořila. Proto není měnění síly a směru větru o nic horší než šlapat po trávníku. Prostě lidé tyhle schopnosti mají, stačí je prohloubit. Tááák a ted netuším jestli tu celou dobu nepíšu blbosti a jen se neztrapním :D dyštak mi promin, jsem blbá, že oponuji někomu, kdo se v magii vyzná 100x lépe než já.


Na tohle, co jsi mi napsala, bych ti mohla dát komplikovanou odpověď a nechci to víc rozebírat. Já té věci rozumím jinak a ty taky a to je něco, co prostě nemůžu změnit. A pokud ti aerokineze jde, pak v ní pokračuj, zkoušej nové tréninkové techniky, vymýšlej nové a budu ráda, pokud napíšeš, jak postupuješ. Také bych ocenila, kdyby jsi mi napsala nějká svoje postupy při tréninku, abych je tady zveřejnila (samozřejmě se zdrojem) a pomohla tak jiným v postupu v oboru aerokineze, ale pokud si chceš nechat svoje metody pro sebe, nevadí.
Nejsi blbá a rozhodně mi neoponuješ a tuplem nejsem v magii nepší než ty (každopádně kineze nejsou magie jako taková, jak ji chápe většina lidí, se kterými jsem mluvila). Napsala jsi mi svůj názor a já tobě svůj a vidíš, kam až to došlo:).

Typy zadků:)

28. dubna 2009 v 19:37

ZADEK: (_!_)
VELKÝ ZADEK: (__!__)
MALÝ ZADEK: (!)
PLOCHÝ ZADEK: (_._)
HRANATÝ ZADEK: [_T_]
PRDÍCÍ ZADEK: (_*_)
ZADEK, KTERÝ TOHO UŽ HODNĚ VIDĚL A ZAŽIL: (_o_)
ZADEK, KTERÝ TOHO VIDĚL A ZAŽIL JEŠTĚ VÍC: (_O_)
CENNÝ ZADEK: (_$_)
TAJEMNÝ ZADEK: (_?_)
ZRANĚNÝ ZADEK: (_#_)
UCPANÝ ZADEK: (__)


Čti ↓ i ↑

28. dubna 2009 v 19:36 | Oroniel15 |  Na zasmátí
Za tenhle textík děkuju cedrikovi:)

ONA: ahoooj!
ON: nooo konečně!
ONA: chceš, abych odešla?
ON: ne, ne, ti hrabe? už jen ta představa je hrozná!
ONA: miluješ mě?
ON: samozřejmě, celé dny a noci!
ONA: a podvedl jsi mě už někdy?
ON: ne, nikdy, proč se tak hloupě ptáš?
ONA: a budeš mě líbat?
ON: jasně, při každý příležitosti!
ONA: a byl bys schopný mě někdy praštit?
ON: si se zbláznila, vždyť víš, jaký jsem!
ONA: můžu ti důvěřovat?
ON: ano
ONA: miláčku

Pro Meliska (2)

28. dubna 2009 v 19:34 | Oroniel15 |  Moje odpovědi
Hmm.....brutální.....ty si myslíš, že aerokinetici jsou silnější než živel? To si nemyslím, sám živel se nám může propůjčit, nijak ho neovládám, pouze spolupracuji:)

Zkusím ti vysvětlit, jak to chápu já.
Aerokineze je ovlivňování proudění vzduchu a je známo, že vzduch je jedním ze čtyř (pro někoho z pěti) nejmocnějších žilvů. Nikdo nemůže být silnější než živel samotný. Násilné ovlávání vzduchu ve větší míře může vést ke katastrofě. Jak jsi řekla, pouze spolupracuješ, ale podle mě to není pravda. Jestli chceš, aby vítr foukal na západ a on bude foukat na východ, o spolupráci nemůže být řeč (promiň, jestli jsem tě špatně pochopila). Tady už narážíme na tu "katastrofu", kterou jsem zmínila. Vítr fouká na východ proto, že se mění teplota a s ní tlak vzduchu a pokud změníš jeho směr, už to je proti tomu, co chce příroda (vím, že tohle se katastrofou nazvat nedá:)). Vlastně narážím i na to, že ovládání přírodních živlů přímo v přírodě není dobrý nápad.

Pro Jindra

28. dubna 2009 v 18:44 | Oroniel15 |  Moje odpovědi
Ahoj.Můžu si kouzlo vymyslet sama?Vím, že by se mělo rýmovat, to by neměl být problém, ale bude fungovat?Je pravda, že kouzla stvořená mnou samou jsou účinější než ty, co někde najdu?

Abych řekla pravdu, magie taková, jak je běžně chápána, není můj obor. Můžu ti napsat (a to taky udělám), co si myslím, ale možná by ses měla zeptat někoho, kdo má víc zkušeností.
Takže...
Všechna kouzla se musela nějak vymyslet a myslím si, že bude jen dobře, když se o to pokusíš sama, ale nemůžu ti říct, co ti hrozí při přidání nějaké špatné ingredience nebo jejich špatné kombinaci (podle mě to hraje nějakou roli, každá ingredience má nějaký význam). Můžeš přidat nějaké zaklínadlo, které se ke kouzlu váže, může se rýmovat, ale taky jsem četla, že nemusí (nevím, co je na tom pravdy) a každopádně by jsi měla při prvním pokusu požádat o ochranu před negativními účinky (duchy přirody, anděly atd., pokud na ně věříš), ale na druhou stranu by jsi nemusela negativní účinky odhalit a zlikvidovat. Je možné, že tebou vytvořená kouzla budou fungovat lépe, ale jak jsem zmínila, všechna kouzla musel někdo vymyslet, a jestli jemu fungovalo to kouzlo lépe než ostatním, to skutečně nevím.
No, snad jsem ti nějak pomohla, ale nemůžu nabídnout víc než svůj názor, tohle není můj obor. Pokud se do toho pustíš, ráda bych, abys napsala, jak se ti dařilo.

Pro Meliska

28. dubna 2009 v 18:35 | Oroniel15 |  Moje odpovědi

Ahojky:)....prosímtě, nemáš nějaká cvičení na aerokinezi?:) Začínám s ní, doslova mi učarovala a chci se jí naučit co nejefektivněji:) kdybys něco měla tak pošlu e-mail:) Jo a, do jaké míry si myslíš, že jde aerokineze ovládat? Nechci se ptát nák blbě, ale je v silách aerokineze vytvořit malé tornádo?


Nějaká cvičení... třeba si zkus sednout někam, kde je klid a hodně tam fouká a zkus řídit proudění vzduchu (sleduj předpověď počasí - směr větru, ať to není dílo přírody:)), můžeš si udělat hromádku listí a zkoušet vítr řídit tak, aby listy vyzvedl, také jsem četla o roztrhávání mraků na obloze. (Z těch cvičení, která jsem ti nabídla, nemám ověřené žádné).
Teoreticky by malé tornádo vytvořit šlo, možná i velké, ale kineze založené na silách přírody, zejména aerokineze, mě osobně přijdou "brutální". Ovládání živlu za osobním účelem se mě osobně rozhodně nelíbí, ale je to jen na tobě. Neznám nikoho, kdo by dosáhl tak vysokého stupně v ovládání aerokineze, jak říkám, teoreticky by to šlo.

Pro Anonimka

28. dubna 2009 v 17:12 | Oroniel15 |  Moje odpovědi
Ahoj chci se zeptat jestli existuje něco jako lektvar ale nic s líbáním chci aby mě miloval jeden kluk já jsem s nim už chcodila ale jedna holka mi ho přebrala a i když on jí nechce tak jí to furt domlouvá s ním aby si dávali pusu a tak jak to mám udělat poradtě prosím prosím spěchá to!!!!

- Upřímně? Myslím si, že na lásku žádný lektvar není. City se dají vyvolat, ale ne ovládat (u někoho).

Pro Elaine

27. dubna 2009 v 20:24 | Oroniel15 |  Moje odpovědi
No, nechápem, ako mám tu napr. lyžičku držať a ako sa má ohnúť... najlepšie by možno bolo aj s obrázkom

- No tak obrázek ti sehnat můžu, ale k ničemu to nebude. Jestli jsi viděla Matrix, tak tam lžíci ohýbali s tím "Mysli si, že je to tvoje ruka" (nebo prst, už si přesně nevzpomínám). Se spoustou předmětů můžeš "splynout" tak, že ti připadá, že jsou tvojí součástí, a přesně tohle by jsi měla udělat v přápadě ohýbání předmětů (nejlépe pro začátek z měkkého materiálu). Jde o to, že si vezmeš (třeba) lžíci do ruky a snažíš se "stát její součástí" (mohla bych ti poskynout přesný popis, jak si myslím, že celý proces funguje, ale obávám se, že by ti to nic neřeklo...). Jakmile si budeš jistá, že lžíce je tvůj nový prst, zkousíš ho pokrčit a ohnout (samozřejmě to není tvůj prst, takže můžeš zkoušet i různé kroucení).

20.4. 2009 - 26.4. 2009

27. dubna 2009 v 20:10 | Oroniel15 |  Návštěvnost
Pondělí: 40
Úterý: 64
Středa: 62
Čtvrtek: 42
Pátek: 47
Sobota: 46
Neděle: 73 :-*

Celkem: 374

Nějaké citáty :D

25. dubna 2009 v 22:56 | Oroniel15 |  Citáty
- Kdyby něco, tak že nic.
- Samý vole a stádo nikde.
- Mládeži do 18 nenalévat, mládež je šikovná naleje si sama.
- Život je boj, láska je hřích, a tak si pamatuj, že vyhraje smích.
- Falešný přítel je horší než nepřítel, protože nepříteli se vyhýbáš, kdežto příteli věříš.
- Každý den na tebe čeká nejméně jeden blbec, který je ochoten zkazit ti náladu.
- I pád na držku je pohyb dopředu.
- Nic se ti nedaří, nic ti nejde? Lehni si na silnici ono to přejde.
- Život je bahno a jenom svině v něm umí chodit.
- Je hezké vidět dítě, jak leze po trávě. Do tý doby, než ji začne hulit.
- Život je dlouhý dost, pokud víš, jak ho prožít
- Vyhrávat znamená nemít strach.
- Štěstí přijde tehdy, když mu neklademe žádné podmínky.
- Smích léčí jen ty, kterří se umějí smát.
- Nejmocnější je ten, kdo přemůže sám sebe.
- Cokoliv se učíš, učíš se pro sebe.
- Ztraceno je jen to, čeho se sami vzdáme.