Květen 2009

Hádající džin:D

30. května 2009 v 18:47 | Oroniel15 |  Na zasmátí
Tak tohle nemá chybu:D:D Zatim uhodl všechno (zkoušela jsem 2 osobnosti, tak se nedivte:D:D). Honem nwm, na jakém blogu jsem to splašila, takže kdyžtak písněte, zdroj klidně připíšu;). Je to anglicky, takže případně koukněte na www.translate.google.cz
Ke 2. narozeninám blogu od Lathenie

30. května 2009 v 8:32 | Oroniel15 |  !!!Velmi důležité!!!
Děkuju moc, překvapila jsi mě:)

Pro Leviathan (2)

27. května 2009 v 20:05 | Oroniel15 |  Moje odpovědi
Děkuju za odpověd, ale můžu se zeptat? Ty sama Knihu stínů máš? Poradila bys mi prosím, kde sehnat tu samotnou knihu? Ono totiž není jen tak sehnat nepopsaný svazek s pevnými deskami aby se hodil na onen účel. A jestli ji máš, tak čím ji pls píšeš...? předem díky, moc jsi mi pomohla

- Jo, já si jednu vedu - nebo se o to pokoušim. Knihu jako takovou jsem koupila v papírnictví (A4 s pevnými deskami a asi 100 listů). Píšu ji normální propiskou.
Rádo se stalo;)

2. rok

26. května 2009 v 21:20 | Oroniel15 |  !!!Velmi důležité!!!
No, a je to tady podruhé. Můj blog dneska slaví 2. narozeniny. Nějak jsem to tu chtěla změnit, ale myslím, že design je v pohodě a menu lepší než před rokem:D.

Nom, nějak nwm, co napsat. Tak snad si v duchu myslet přání - myslim, myslim, myslim - a doufat, že se splní:D (když má ten bloček narozeniny - bohužel bez dortu - a nemá svoji hlavu, musim si něco přát za něj:D).

Když čtu článek 1. rok ani nwm, proč jsem byla naštvaná. Ale za ty dva roky můj blog ušel pěkný kus cesty a doufám, že ještě ujde. Díky němu jsem poznala spoustu zajímavých lidí + lidi se stejnými /podobnými zájmy a doufám, že ho budu vést ještě dlouho, páč to fakt stojí za to:). Sice se občas setkám s ostrou kritikou, nadávkami a nechápavostí, ale zvyk je zvyk a já si z toho nic dělat nebudu. Přece mě nerozhodí nějaký koment, ne?:D:D

Trošku statistiky (pro svůj přehled) - to tohohle dne od minulých narozenin (čili od května do května) jsem přidala 1590 článků, což je hodně málo a o hodně málo než "loni". Nom musí se brát ohled na to, že gympl neni základka, že?:D:D:D Zkusím to nějak vytáhnout, ale nedá se nic slíbit.

Každopádně bych chtěla slyšet - resp. číst - vaše návrhy, co přidávat (vím o rozdělané rubrice Fóbie). Čekám na komenty s nápady;)

Jinak mojemu bločku vše nej k 2. narozeninám a úspěch do dalších let:-* :D

Pro Grace

26. května 2009 v 21:06 | Oroniel15
Po přečtení téhle otázky ve mně trochu hrklo...ano, věřím v energii, léčení apod. věci, přesvědčili mě totiž oči a ruce...ale nedokážu si představit gryfy, démony či fantasy koně...jestli to opavdu nejsou jen báje, ale jak si můžeš být 100% jistá ? Jak jsi na to přišla ? Díky za odpověď ;-)(KLIK)

- Nemluvím tu o gryfech ani fantasy koních. Vím, že existují andělé, a logicky - všechno má protiklad - takže by měli existovat i démoni.

Pro Leviathan

26. května 2009 v 21:01 | Oroniel15 |  Moje odpovědi
Ahoj. Chci si psát Knihu stínů. Má to nějaká pravidla? např, jak má být velká, čím a co do ní psát? Přecejen do ní asi nebudu psát propiskou, ne? Mám si ji nějak rozdělit na části? Prostě kdyby jsi mi prosím mohla napsat vše, co o ni víš a co bych mohl potřebovat:) navíc, můžou se do ní kreslit obrázky? předem ti děkuju:)

- Zdar:) Psaní Knihy stínů by žádná přesná pravidla mít nemělo - jestli má, tak o nich nevím. Zjistila jsem, že Kniha stínů je osobní věcí každého, kdo se zabývá magií - každý takových člověk by si měl Knihu vést - a je jen na tobě, jak si to zavedeš. Měla by mít pevné desky a může být někomu zasvěcené (bohu, andělovi, démonovi...). Můžeš na začátek připsat nějaké ochranné zaklínadlo (svoje vlastní nebo "zkopírované"). Je jedno, čím ji budeš psát, hlavně, aby to bylo ručně (čili ne na počítači/psacím stroji atd.) - Kniha tak získá jisté kouzlo, budeš k ní mít blíž. Na části si ji rozdělit můžeš - třeba kouzla; zaklínadla; lektvary atd. - můžeš připsat vlastní poznámku nebo dotateka klidně i přikreslit obrázek.

18.5. 2009 - 24.5. 2009

25. května 2009 v 20:59 | Oroniel15 |  Návštěvnost
Pondělí: 53
Úterý: 50
Středa: 55
Čtvrtek: 71
Pátek: 80 :-*
Sobota: 47
Neděle: 60

Celkem: 416 jéééé:)

Pro Power

22. května 2009 v 22:02 | Oroniel15 |  Moje odpovědi
1)Počul som že su v astrale aj nieake ine bytosti ak sa pred nimi chraniť ?
2)Keďže na želanie sa moužem vratiť tak keby som si želal nech enrgeticke spojenie sa roztrhne a ostanem v astraly splni sa to ?

1. Ještě jsem se nesetkala s nikým, koho by astrální bytosti nějak napadly, tedy nevím, jak se před nimi chránit - teď mě napadl energetický štít, ale opravdu netuším.
2. Nevím ani tohle. Neznám nikoho, kdo by to zkoušel, ani jsem neslyšela o tom, že by se spojení mezi astrálním a fyzickém tělem dalo nějak roztrhnout, ale myslím, že nějaké způsoby existují. A jestli je to stejné jako v případě návratu to těla (čili si to budeš přát), tak o tom nevím.

P. S. jsem na slovenštinu lehce levá, tak doufám, že jsem si tvoje otázky vyložila správně :DPro Tinúviel

21. května 2009 v 18:33 | Oroniel15 |  Moje odpovědi
Mužu se zeptat co tě vede k tomu že vážně existují? (můj dodatek - démoni a jiná stvoření)

- Vede mě k tomu to, co sem zjistila za poslední skoro rok.

Raději bez nadpisu:D

19. května 2009 v 15:58 | Oroniel15 |  Bla-bla-bla
Víte, že nemam ve zvyku sem psát, co se dělo ve škole, ale tohle nemá chybu:D.

Dneska sme jako psali test ze zemáku. Většina lidí na nervy, a tak se plánovali taháky, domlouvalo se, kdo komu bude radit a jak... A přijde učitel a říká: "Na dnešek jsme si domluvili test." Bla bla bla a: "Můžete použít učebnici, atlas i sešit." My na něj zírali jak na šílence:D Asi tam máme fatk blbý známky, když nám tohle dovolil:D komentoval to tím, že máme jen 10 minut (pfuf), ale nějak se to dalo.
Ale byl to divnej pocit. Otevřu sešit hned při první otázce, páč sem měla úpe vokno, a učitel jde ke mě. A já si řikam - zatraceně, teď to bude průser. A on kolem jen prošel... brr pocit:D:D:D:D

Pro Clarens (2)

19. května 2009 v 15:53 | Oroniel15 |  Moje odpovědi
Děkuju za odpověd.....můžu ještě jednu?.....S magií takřka začínám, jedno by mě zajímalo....proč není magie tak populární když se v ní dají dělat tak úžasné věci? Nebo kineze, po tom přece každý touží, ne?

- Tak o tomhle bych ti mohla napsat celou slohovku:). Podle mě je to hlavně věc názoru a postavení lidí vůči magii a kinezím. Spoustu lidí fascinují filmy, kde se nějakým způsobem kouzlí (nyní nemyslím kouzelné hůlky atd.) a když jim řekneš, že je to možné i ve skutečnosti, zavrtí hlavou a poklepou si na čelo. Magie je populární hodně - podívej se, v kolika filmech, knihách, počítačových hrách a atd. se kouzlí! Kineze populární moc nejsou hlavně proto, že o nich ví moc málo lidí.

11.5. 2009 - 17.5. 2009

18. května 2009 v 18:16 | Oroniel15 |  Návštěvnost
Ponděíi: 54
Úterý: 63
Středa: 71 :-*
Čtvrtek: 43
Pátek: 49
Sobota: 46
Neděle: 55

Celkem: 381 - já myslela, že se nad tou 400 neudržim:D:D:D

Pro Clarens

18. května 2009 v 18:15 | Oroniel15 |  Moje odpovědi
Ahoj, existují podle tebe démoni a jiná podobná stvoření?

- Zdravím... Jo, podle mě existují