Jak trénovat telepatii (2)

6. listopadu 2009 v 22:22 | Oroniel15 |  Telepatie
Potřeba - kolega/kolegyně (nejlepší/dobrý kámoš nebo kámoška) a klidné místo

1. Pokus (sama jsem zkoušela s kamarádkou)
- Sedněte si zády k sobě a opřete se hlavami. Pomluvte se, kdo vysílá myšlenku a kdo přijímá. V 1. pokusu budeme posílat barvy. Jeden z vás si bude myslet barvu - ale ne, že si budete říkat "žlutá, žlutá, žlutá"... Tu barvu si vytvoříte před očima a budete si představovat, jak plyne do hlavy kolegy/ně, který/á řekne tu barvu, která ji napadne/kterou uvidí jako první.

2. Pokus
- Přenášejte čísla. Představujte si to číslo, opakujte si ho, myslete na něj (ale nemělo by to být oblíbené číslo - kámoš vás zná a vaše oblíbené číslo by ho mohlo napadnout jako první... musí jít o telepatii, ne o fakt, že vás zná)-
Posílejte čísla od 1-5; pak 1-10, můžete zkusit i víc, desetiiná čístla - cokoli.

3. Pokus
- Přenášení jednoduchých geometrických tvarů. Můžete se domluvit na výběru (kruh, trojúhelník, čtverec), nebo se domlouvat nemusíte a nechat to na volném výběru (bacha na více-úhleníky - takový sedmiúhleník se blně určuje:D)

4. Pokud
- Zkuste přenášet jednoduchá "slabikářská" slova (máma, táta, ema, maso... prostě slabikář:))

5. Pokus
- Přenášejte pocity... přeneste svoji náladu na kamaráda (to jde jednoduše, dělá to spousta lidí, ale nevědomky... Nechcte svoji náladu, svůj pocit vpít se do kolegy, ať ho pohltí... Představte si - štve vás, že má váš spolužák dobrou náladu a vy špatnou? Prostě mu to špatnou šoupněte:D)

Pokud vám přenos nepůjde, nevěšte hlavu. Věřte, že to jde!:) Pokud vás začne bolet hlava, přestaňte a zkuste to později (nejlépe další den, aby si tělo odpočinulo od nezvyklé činosti). Možná se někde jinde dočtete, že máte trénovat jen pár minut nebo hodinu - trénujte, jak vám to vyhovuje! Doporučila bych přestávky - klidně až hodinové. Nezvyklé tělo by pak mohlo být unavené, neschopné obvyklých akcí a reakcí, mozek by nepobíral ani ty nejprimitivnější informace... Nepřepínejte se, raději 3x za den a být v pohodě, než 10x za den a být grogy:)

Více o energiích
ZDE

O praktické stránce se můžete dočíst přímo v knize Montril
KLIK
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 asdff asdff | 19. května 2010 v 21:05 | Reagovat

<span onmouseover="_tipon(this)" onmouseout="_tipoff()"><span class="google-src-text" style="direction: ltr; text-align: left">Write a comment here</span> Sem napište komentář</span>

2 kjp kjp | 22. března 2011 v 22:35 | Reagovat

Zajímavý, mě telepatie nikdy s nikym nešla, a teď jsem našla BEZVA kámošku, a vyšlo nám asi 13 pokusů z 15 na čísla a barvy.. a skoro pořád říkáme stejný slova, víme, když jedna na druhou myslí.. je to fakt zvláštní.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama