Jak zkontaktovat anděla - pro uvědomělé

4. ledna 2010 v 21:45 | Oroniel15 |  Jak komunikovat s anděly
Věříte, že hlas anděla ve vaší mysli je skutečně jeho? I kdyby ne úplně, seznámím vás s "nevědomou komunikací". Samozřejmě - když vím, že něco potřebuju, zeptám se anděla a dostanu odpověď. Dosud jsem vás učila případy, kdy začínáte konverzaci vy. Ale často vám anděl potřebuje něco říct a vy buď neslyšíte, nebo venímáte, nebo nevíte, že ten hlas v hlavě není jen zatoulaná myšlenka.

Stačí jediné - jakmile v hlavě uslyšíte hlas, poslouchtejte ho. Pokud jste neslyšeli, požádejte anděla o zopakování. Pokud šlo o hlas vaší mysli, nedozvíte se, co si na vás mysl připravila. Pokud vám něco říkal anděl, zopakuje to.

Takové věci hojně využívám ve škole - při zkoušení tiché napovídání vzadu v mysli, při teoretickém testu slyším v hlavě to, co jsem se naučila, ale předříkávané časem anděla. Často čtu otázku, jsem v polovině čtení té otázky a v hlavě už slyším odpověď. Při počítacím testu počítám a když se zaseknu, dočkám se rady, aniž bych o ni požádala. Nebo se zaseknu, jdu na další příklad, k tomuhle se vrátím a zamyslím se nad ním - klíč k vyřešení se objeví náhodou.

Ale hlas anděla nemusíte slyšet jen ve škole. Slyšíte ho pořád. Například jdu po chodbě a slyším: Otoč se. Tak se otočím a vidím kamarádku, tak na ní čekám a začneme si povídat. Sedím u počítače, píšu tenhle článek a slyším, co bych ještě měla dodat:

Čtení myšlenek. Zdá se to nemožné, ale je to pravda. To je taková třešnička na dort: S někým mluvíte a máte podezření, že lže. A v hlavě slyšíte: Lže, pravda je .... Nebo vám někdo řekne: "To se ti fakt povedlo." A anděl dodává: "Myslí si, že to její je hezčí."

Co říct a neříct - chcete něco říct a nevíte, jesli můžete. Anděl vás buď pobídne, nebo zastaví. (Psali jsme slovíčka z něminy a učitelka řekla, ať to odevzdá jen ten, kdo chce. Anděl na mě doslova "řval", ať to odevzdám, že budu mít 1, a já, že to neodevzdám - to víte, že bych měla 1, měla jsem to celé dobře).

S andělem můžete rozebírat své problémy. Já s ním často řeším "věci mezi řádky". Mám kámoše a ten říká jen to, co se mu zrovna hodí. A tak to rozebírám s andělem a přicházíme na neuvěřitelné věci - samozřejmě (jelikož mu pořád ještě nevěřím tak, jak bych chtěla) si to snažím ověřit. Čas ukáže, že měl anděl pravdu. Nebo si s andělem opakuju látku na test - dává mi otázky a já odpovídám. Říkám mu text z angličtiny a němčiny, co jsme měli umět nazpaměť, a on mě upozorňuje na chyby. Mluvím s ním o všem, protože mě dokáže vyslechnout a dobře poradit.

A tohle všechno můžete i vy!!!

P. S. pokud kopírovat, tak aspoň se zdrojem - jsou to moje zkušenosti a moje rady vám... Děkuji

Více o andělech
ZDE

Více o energiích
ZDE

O praktické stránce se můžete dočíst přímo v knize Montril
KLIK
 

6 lidí ohodnotilo tento článek.

Anketa

Tvůj nejoblíbenější element?

Země
Voda
Vzduch
Oheň

Komentáře

1 Hovedo Hovedo | Web | 2. září 2017 v 9:24 | Reagovat

Jake lekce kytary byste doporucili?

2 Jackeline Jackeline | Web | 10. září 2017 v 16:17 | Reagovat

Jaka je nejlepsi skola kytary

3 Jackeline Jackeline | Web | 24. září 2017 v 21:48 | Reagovat

To je moc zajimave

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama