Červen 2011

Rozhodnutí - Rozhodla jsem se!

30. června 2011 v 20:06 | Oroniel15 |  !!!Velmi důležité!!!
• Ano, vím, že můj blog poslední dobou upadá.

• Ano, vím, že jsem se velice odklonila od tématu, které mému blogu šéfuje.

• Ano, vím, že bych s tím vším měla něco dělat.

Tak jsem se rozhodla, že na svém blogu zveřejním své objevy za poslední rok. Všechny. Postupně sem všechno napíšu, vysvětlím a popíšu. Došla jsem dost daleko na to, abych si troufla své objevy zveřejnit. Mám je podložené a vyzkoušené. Mám své teorie, své postupy, své praktiky. Nabídnu vám vše, na co jsem přišla. Od úplných základů k mým nynějším vrcholům. Nabídnu vám, co je MÉ - a vy s tím naložte, jak chcete. Vezměte si z toho, co chcete. Nikdy jsem vám nic nenutila, vaše názory akceptovala - nic z toho se nemění.

Já jen, abyste se nedivili. Jsou prázdniny - i když zítra nastupuji do práce, jsou prázdniny. A já chci volný čas věnovat i blogu - protože cítím, že bych to měla udělat. Několik z vás mi napsalo, dokonce mám s některými lidmi dlouhé rozhovory, kde jim vysvětluji to, co jsem se nyní rozhodla sepsat sem na blog. Dostávám e-maily se stejnými otázkami. Stále vysvětlovat jedno a to samé dokola je únavné.

Přemýšlím nad tím už dlouho - přemýšlím, jestli mám nebo nemám tu zveřejnit, co jsem za ten rok objevila. Na co jsem přišla, co jsem pochopila. Rozhodla jsem se to udělat.

Je na čase, abych já udělala kus práce, a vy také. Pokud tedy chcete. Nikdo nemusí přijmout, co jsem se rozhodla nabídnout.

Trénování s energií v běžném životě

30. června 2011 v 19:55 | Oroniel15 |  Práce s energií
Trénování se od cítění liší. Ve článcích o cítění energie jsou návody, jak se naučit energii cítit. Teď se vám pokusím vysvětlit, jak mladé zkušenosti převést do praxe - do běžného života. Já netrénuji tak, že bych si sedla, prošla si všechna cvičení nacítění energie a navíc si ještě zkusila PSI-kouli. Ne, já trénuji každý den téměř už nevědomky.

1. Jiní lidé
Jelikož jste se naučili vnímat svoji energii, zjistíte, že vnímat energii lidí okolo není složité. Chce to jenom cvik. K tomuto cvičení budete potřebovat druhou osobu.

- Posaďte či postavte se, jak je vám libo a zavřete oči.
- Druhá osoba ať k vám přistoupí. Buď ať přistoupí naprosto tiše, nebo si pusťte hudbu. Upozorňete druhou osobu, aby tiše dýchala (závan dechu také dokáže druhou osobu prozradit).
- Druhá osoba se tedy postaví k vám. Zpočátku co možná nejblíže. Vnímejte energii této osoby - zpočátku budete cítit energii tělesného tepla. Podle energie určete, kde osoba stojí.

Z mé praxe - O přestávce ve třídě ležím s hlavou položenou na lavici a mám zavřené oči. Vnímám lidi kolem sebe, hádám, kde stojí či sedí a v jaké poloze, jak jsou natočeni a tak podobně.

(viz Celý článek)

Teorie energie

30. června 2011 v 19:25 | Oroniel15
Po měsících trénování, objevování, zkoumání, potvrzování a vyvracování teorií jsem se rozhodla prezentovat své objevy. Je jen na vás, jestli má slova přijmete za vlastní či ne. Vyvarujte se, prosím, urážek a výsměchům, na toto mám svůj názor. Naopak ocením jakékoli dotazy, komentáře, připomínky i debatu. Nemám s kým své znalosti porovnávat, ale stojím si za nimi - jinak bych je vám tu nepopisovala.

Osobně rozlišuji vrstvy lidského těla - fyzické tělo, ducha (astrální tělo, chcete-li) a duši. Pokud např. astrálně cestujete, máte sny (za předpokladu, že věříte, že při snech duch opouští tělo) či nad něčím přemýšlíte (aneb Jste duchem mimo), je mimo tělo pouze duch - duše v těle zůstává. Kde se potuluje vědomí, to je diskuze na jiný článek.

Teorie zhmotnění
ZDE

Fyzické tělo má jeden druh energie, duch má druh energie a duše třetí druh - duši jsem ještě nezkoumala, zaměřila jsem se na ducha a na jeho energii.
fff

Když chodíte, sportujete, sedíte u počítače, jíte atd. - k těmto "běžným fyzickým" činostem je potřeba energie fyzického těla. Její úbytek se projevuje únavou. Ovšem při astrálním cestování, lucidním snění, práci s kinezemi, komunikaci s anděly (a dalšími jemnohmotnými bytostmi), při tvorbě PSI-kouli atd. je využívána jiná energie - energie ducha.

Energie ducha
Tato energie je jedním z druhů čisté energie. Pod pojmem "čistá energie" si představte energii, ze které je vše tvořeno - takovou "pra-energii", Matku. Chcete-li (a pokud věříte, že svět a vesmír byl svořen Přírodou), můžete si pod pojmem "čistá energie" představit původní energii Přírody, která dala vzniknout všemu.

Čistá energie se poté "větvila" do různch druhů. Je to společný pojem pro stovky odvětví. Jako je průmysl společným jmenovatelem pro průmysl automobilový, chemický, potravinářský, strojírenský (atd.), tak je čistá energie společným jmenovatelem pro energii lidského ducha (a tedy duchů), andělů, démonů, víl, skřítků (atd.).

Energie ducha tedy vychází z prapůvodní čisté energie. Energie našeho ducha je to, co si rozumí s anděly, démony, vílami (atd.) a právě díky našemu duchovi máme možnost komunikovat s bytostmi jemnohmotného světa.

A právě s energií ducha pracujeme při práci s energiemi.
fff

(viz Celý článek)

Jak trénovat (2)

30. června 2011 v 17:24 | Oroniel15 |  Třetí oko
Třetí oko umožňuje lidem nejen vidění aury či obraz lidského vědomí. Třetí oko je bod mezi očima nad kořenem nosu, kterým do čaker vstupuje kosmická energie (nebo použijte jiný název). Třetí oko je přizpůsobeno k vidění energie. Lze jím vidět jemnohmotné bytosti (viz stejnojmenná podrubrika).

1. Způsob trénování - soustředěné pozorování a vidění jemnohmotných bytostí
Každému smrtelníkovi se někdy stalo, že se díval (laicky řečeno) "do blba" - čili kamsi před sebe, ponořený v myšlenkách, klidně i tak dlouho, že ho po procitnutí pálily oči. Toto použiji jako důkaz pro realizaci tohoto cvičení, kdy jde o soustředěné pozorování, aneb Pozorování bez mrknutí.

Jakkoli se to může zdát složité, není. Tento způsob mi doporučil jeden známý, mám ho osobně vyzkoušený. Tedy jak na to (osobně jsem se to učila na duchovi - v mém případě je to nejběžnější jemnohmotné bytost, jejíž energie je - žijícím - lidem nejblíže):

- Zadívejte se na místo, kde vnímáte nějakou energii, a zaměřte se na toto místo.
- Po chvíli spatříte obrysy postavy. Velice hrubé a nepřesné obrysy. Dívejte se dále.
- Pokud se vydržíte dívat dále, hrubé obrysy se změní na přesné. Můžete spatřit ruce, nohy, hlavu i vlasy (křídla, pokud se učíte na andělovi)

P. S. Čím více budete třetí oko trénovat, tím jemnější formy energie budete moci spatřit (víly atd.).

Více o třetím oku
ZDE

Více o energiích
ZDE

O praktické stránce se můžete dočíst přímo v knize Montril
KLIK

Umění na obrazech

30. června 2011 v 17:09 | Oroniel15 |  Umění na obrazech
Tentokrát bych se chtěla podělit o významná díla různých malířů, která jsem našla → ZDE ← Toto je jen velice úzký výběr rozdělený z obsáhlé galerie na původních stránkách, kterou mohu jen doporučit.

Mile Friant

Abbott Handerson

Allan Banks

(viz Celý článek)20.6. 2011 - 26.6. 2011

27. června 2011 v 19:57 | Oroniel15 |  Návštěvnost
Pondělí: 181
Úterý: 158
Středa: 133
Čtvrtek: 135
Pátek: 117
Sobota: 151
Neděle: 177

Celkem: 1052

Fontána

27. června 2011 v 19:44 | Oroniel15 |  Recenze
Jedním z návštěvníků mého blogu mi byl doporučen film Fontána. Čekala jsem hodně, ale ne to, co jsem viděla.

Varování - článek obsahuje zápletku i rozuzlení.
Pusťte si soundrack a ponořte se do divů, které tenhle film skrývá.

Nebo
(viz Celý článek)


Ancient Aliens - Mysterious Places

26. června 2011 v 11:33 | Oroniel15 |  Videa o energiích
Dostala jsem tip na následující video, které jedním ze série. Pokud vám nevadí slovenské titulky, pak směle do toho.


Zpráva k dni 26.6.2011

26. června 2011 v 10:10 | Oroniel15 |  Svět v budoucnosti
Dnes mi taťka poslal odkaz na zprávu psanou pro prvnizpravy.cz, která se týká dnešního - stále nejistého - atomového útoku na stadion v Berlíně, kde se odehrává turnaj v ženském fotbale, časově určený na 19. hodinu.

Pokud jste shlédli video, které jsem zveřejnila v této rubrice 15. června, pak víte, o čem mluvím.

ZDE
najdete článek samotný

Blíží se víkend

24. června 2011 v 22:22 | Oroniel15 |  Bla-bla-bla
Bohové, lidi, já chci víkend. Sice pravděpodobně celou sobotu strávím na Neckyádě, ale neděle - bohové, neděle bude volná! Konečně by se tu mohlo začít něco dít. Tolik práce - a konečně se blíží doba, kdy budu mít čas. Žádná škola - práázdniny :D

To bylo jen na skok.

V neděli oficiálně skončí "mrtvo po pěšině" a začnu se blogu řádně věnovat. Čestný skautský. Pokud máte nějaké tipy, co bych mohla vylepšit, ocením je.

Přeji vám krásný víkend!

Smrt v supermarketu

20. června 2011 v 19:31 | Oroniel15 |  Na zasmátí
Trocha krutého černého humoru.


13.6. 2011 - 19.6. 2011

20. června 2011 v 18:31 | Oroniel15 |  Návštěvnost
Pondělí: 192
Úterý: 177
Středa: 201
Čtvrtek: 169
Pátek: 115
Sobota: 430 - ech?!
Neděle: 203

Celkem: 1487

Zpět z Krumlova, aneb Úvaha o lidské přizpůsobivosti

19. června 2011 v 14:10 | Oroniel15 |  Moje myšlenky
Tož jsme se vrátili domů. Fotky jsem pořídila, ale jsou tak hrozné, že je nemůžu nikde ukazovat, to by neunesla moje hrdost :D

Vždycky jsem si chtěla zkusit být za deště venku. Jenže když pršelo, tak jsem si raději někam zalezla. Teď si představte, že od půl třetí do +- čtyř hodin stojíte venku v dešti. Vlasy mokré vám nepříjemně chladí záda. Voda vám stéká po obličeji, lechtá, studí a kape z nosu, obočí, řas i brady. Máte na sobě kostým, který má najednou o dvě kila víc. Prší (ne teče) vám do bot. A teď si ve stavu "zmoklé slepice" nasaďte úsměvavý výraz a kráčejte průvodem mezi řadami lidí, kteří fotí a natáčí. Za chvíli přestanete mít snahu senažit se něco udržet v suchu. Tělo si zvykne na chlad - aklimatizuje se. A to jsem na tom byla dobře - nenesla jsem zbraň :)

Nu, takhle jdete, nenápadně se snažíte otřít si lechtající kapky z obličeje - což nejde, páč jsou všude foťáky. Nakonec na to kašlete - jste jen člověk a potřebujete si kapku deště ze špičky nosu. Tak vás někdo bude mít na fotce s originální pózou:D

Když už jsem si zvykla na foťáky a kamery všude kolem, tisíce obličejů a klouzající dláždění, napadlo mě - chudáci slavní. Já si nemohla ani vytáhnout rukávy, aniž by nějaký foťák nezaznamenal můj pohyb. Představa, že mě někdo pronásleduje - paparazi - celý den je otřesná. Fuj, fuj, fuj, jak někdo může takovou práci dělat?!

Takhle tedy jdete v přední části průvodu, boty vám dřou nohy, kostým je těžký, voda vám teče po obličeji, vlasy jsou těžší a jediné přání je prosté - žádná horká vana. Žádná suchá postel. Já si přála, abych si mohla utřít obličej. Bylo mi už jendo, že jsem mokrá - díky bohům, že nefoukalo a bylo i relativní teplo.

Člověk je tvor velice přizpůsobivý. Zvykne si na vše. Přežil dobu ledovou, přežije na Sibiři i na Sahaře, na moři i na souši. Ačkoli jsme všichni - a že v tom průvodu byla spousta lidí!! - pěkně zmokli, bylo úžasné být součástí historie a ne divákem. Na to jsem si zvykla rychle:)

P. S. V Krumlově velice doporučuji navštívit divadlo (městské???), kde dělají ale výborné palačinky!!