Červenec 2011

Nová anketa ohledně jemnohmotných bytostí

9. července 2011 v 20:47 | Oroniel15 |  Ankety
V rámci nového tématu, který jsem se rozhodla rozvinout (což je větší práce, než jsem čekala), jsem založila novou anketu.

Krásné chóry v trailerové hudbě

5. července 2011 v 20:31 | Oroniel15 |  Trailerová hudba
Dnes si dovoluji se s vámi podělit o impozantní hudbu, která mnohdy doprovází filmy, aniž dosáhne plnohodnotného ocenění a pozornosti.

Tilman Sillescu - Last Crusade

Media Music Factory - Anima Doloris

(viz Celý článek)

27.6. 2011 - 3.7. 2011

4. července 2011 v 17:01 | Oroniel15 |  Návštěvnost
Pondělí: 136
Úterý: 146
Středa: 121
Čtvrtek: 163
Pátek: 126
Sobota: 122
Neděle: 143

Celkem: 957

Jak otevřít třetí oko

2. července 2011 v 10:56 | Oroniel15 |  Třetí oko
Úspěšně jsem si uvědomila, že na svém blogu nemám návod, jak otevřít třetí oko.

1.
Osobně jsem použila způsob "Pohled do zrcadla" (viz → ZDE ←), ale jsou i jiné způsoby.

2.
Určitě se vám někdy stalo, že jste se dívali, jak říkajíc, "do blba". To znamená, že jste se dívali před sebe, ale myšlenkami jste byli jinde a nevnímali jste zrakem své okolí. Najednou se vaše pozornost na oči převedla, protože jste jakoby nco zahlédli, nebo se objevil nový pohled na svět - pokud ano, nastalo otevření třetího oka.

3.
Jiný způsob, který je velice jednoduchý, je vidění energie aury. Ne aury samotné, ale její energie. Vezměte si něco červeného (papír, sešit, obal na CD, cokoli; pro popis použiji papír). Zvedněte papír dp výšky očí až půl metrů před sebe (čím blíže, tím lepší uvidíte; čím dále, tím větší vzdálenost pro první otevření třetího oka, které pak uvidí dále, než ho vytrénujete). Nejlépe mějte jednotlié pozadí (čistou zeď nebo jednobarevou skříň). Dívetje se na hranu papíru. Brzy uvidíte jinou barvu (neřeknu jakou, aby nešlo k vsugerování). Je to takový proužek.

Závěr - Třetí oko se otevře v případě, že fyzické oči nestačí. Pokud své oči unavíte tím, že nebudete mrkat, otevře se třetí oko.

Více o třetím oku
ZDE

Více o energiích
ZDE

O praktické stránce se můžete dočíst přímo v knize Montril
KLIK

Trénování s energií v běžném životě (2)

2. července 2011 v 10:41 | Oroniel15 |  Práce s energií
1. Hledání jiné energie
Toto cvičení je možno praktikovat na různých místech. Pro začátek můžete v klidu, později ve skupině lidí. Popíšu obojí

A - Trénování v klidu
- Najděte si nějaké klidné místo, nejlépe venku mimo město (doporučuji les - energie lesních bytostí je nejsnáze vnímatelná; můžete si zvolit jiné místo).
- Usaďte se (můžete pozici lotosového květu, turecký sed, nebo si prostě lehnout třeba na deku) a zavřete oči.
- Vnímejte místo kolem sebe. Jenom seďte a nasávejte energii místa, kde jste.
- Začněte hledat jinou energii. Můžete k sobě v mysli přivolat lesní bytost, nebo prostě jen zkoumat své okolí a hledat jinou energii. Pokud k sobě bytost láskyplně přivoláte, pravděpodobně přijde - hledejte ji kolem sebe. Poznejte místo, kde stojí. (nebo můžete hledat energii dryád, pokud jste v lese - pozorujte energii stromů kolem sebe).

Z mé praxe - U nás v lese je jedno místo, kam hrozně ráda chodím, protože zde panuje zvláštní energie. Sednu si tam na kámen a jen zkoumám své okolí. Najednou jsem ucítila závan pro mě nové energie a okamžitě jsem hledala její zdroj - byla to víla.

(viz Celý článek)

Teorie PSI-koule (využítí, zesílení atd.)

2. července 2011 v 10:25 | Oroniel15 |  PSI koule
P. S. Pokud jste nečetli článek "Teorie energie", pak vám následující vysvětlení asi nic neřekne. Článek najdete → ZDE
P. P. S. Článek je psaný na základně mých zkušeností a znalostí.

Úvod
Možná se někteří z vás budou ptát, proč právě koule. Z filmu "K-PAX" znám úžasnou definici: "Koule je energeticky nejméně náročný tvar". Můžete zkusit vytvořit krychli nebo jehlan, ale to je složité. Tvar koule je tak výhodný, že i planety jsou (více méně) kulaté. Kapky rosy jsou "kulaté". Slzy jsou "kulaté". Atd.

Využítí
V našem fyzickém světě je PSI-koule vhodná spíše pro trénink telekineze (posouvání balónku, hraní papírových kuželek :) - záleží na síle PSI-koule). Ovšem ve světě astrálním může napáchat velikou neplechu. Jelikož je PSI-koule tvořena energií lidského ducha, nikoho lidského fyzického těla, nemůže ublížit fyzickému tělu, ale duchovnímu.

Právě PSI-koule jsou nejběžnější a nejpoužívanější zbraní v astrálním světě, pokud narazíte na jemnohmotnou bytost, která vám chce ublížit (např. démoni).
fff

Pokud PSI-kouli vrhnete proti člověku, ublíží mu na duchu (zvlášť, pokud je tento člověk jedním z miliónů, kteří o daných věcech nic netuší). Pokud je PSI-koule dost silná, zranění, které člověk utrpí na duchu, se projeví na fyzickém těle.

(viz Celý článek)