Říjen 2012

Tři dny tmy - očista duše - a 21.12.2012

28. října 2012 v 20:30 | Oroniel15 |  Moje odpovědi
S radostí reaguji na komentáře slečen, které mě oslovily pod předchozím článkem.

Dovolím si komentáře sem zkopírovat a postupně se k nim vyjádřit, o čež jsem byla požádána.

1. Prosím,ještě než nás tak teoreticky opustíš,Mohla bych tě poprosit o napsání článku něco jako: Jak očistit a připravit naši duši k přechodu do 5. dimenze.Já projíždím videa,zkouším hledat kde se dá ale náko mi to hledání nejde,jediné co jsem našla,je ve videu,abysme meditovali.Tak také medituji,ale jestli víš něco víc,byla bych ráda,kdybych se dozvěděla něco víc,děkuju předem :)

Další věc, kterou si dovolím, je poukázat na... "učení" či "filozofii", které mě inspiruje na mé cestě. A zkusím být co nejstručnější.

Tedy jde o "učení Šesti ctností srdce", konkrétně Energetické srdce a Život ze srdce. Tedy čtu - a nejen tyto PDF, ale i další umělecky založenou tvorbu Tvůrců křídel jako básně a především hudba. Při hudbě medituji (soustředím se na dýchání nebo medituji nad něčím). Další inspirující hudba - pro mě - je Illusions (Thomas Bergersen).

Ještě před tímto způsobem - dle mě - povznesení a projevení své duše jsem začala naslouchat hlasu svého srdce a vnitřního hlasu (chcete-li, hlasu duše). Když se nyní od tohoto způsobu odkloním, způsobuje to náročné škody. Tedy naslouchám srdci a duši. A díky Tvůrcům křídel dělám takové kroky, které souzní s mým názorem, pohledem a směrem, kterým chci kráčet.

Má odpověď na otázku "jak očistit duši" zní: Mysl ať ustoupí, srdce a duše ať se projevují. Zázraky, které se udály v mém životě, když jsem pootevřela své oči, jsou tak rozsáhlé, že popsat je by vydalo na dlouhé čtení.

2. Promiň, že Tě na tvém odmlčení budu obtěžovat, ale ty videa ohledně přechodu do "5. dimenze" mě mírně šokovala, přeci jen, 3 dny tmy a v mrazech -50 nejsou žádná hračka, mám dojem že by se obyvatelstvo značně zredukovalo a já bych opravdu velice nerada, včetně mé rodiny a přátel byla mezi těmi zredukovanými.
A tak bych se tě ráda zeptala, jaký ty osobně máš názor na 21.12.2012. Jestli se opravdu máme bát. Abych věděla, jestli se mám ještě začít dívat na seriály.
P.S - dělám si tu sice srandičky, ale zas tak do smíchu mi není. Děkuji.

Přednostně upozorním, že tři dny tmy a mrazy jsou sice předpovědí, která se ke mě dostala ze tří různých zdrojů nezávisle na sobě, ale je to pouze jedna z možností, která se může stát. U tohoto článku je odkaz na článek, PROČ by se něco takového mělo stát.

Redukce obyvatelstva nutná je, co si budeme povídat. V dnešní společnosti je mnoho slabých jedinců. Zákony přírody se musí projevit i na našem druhu - přežije ten nejsilnější. Jakmile jde o přežití, lidské tělo je silné a schopné a mysl nekontrolovatelná. Co jsem poznala - strach je neskutečně destruktivní - zničující. Tak zničující, že jsem si to ani nedokázala představit. Bylo mi řečno, že letošní zima má být krutá, ale lidské silné kořinky se nevzdají snadno.

Neboj se. Strach je svazující, strach přivolává zlo. Zahoď ho. Každý den je požehnání, každý den je plný objevů a zázraků - taková kouzla čekají na své objevení, až lidé přčstanou koukat na TV a podívají se sami do sebe! SAMI DO SEBE! Tam je nutno hledat veškeré chyby a veškerá selhání sebe sama i společnosti. Člověk zesílí, když se podívá sám do sebe, a zesílí tak moc, že vstane z kolen a bude chtít být bez pout a okovů otroka, kterým ho učinil systém.

Neboj se. Nemusíš sdílet můj názor, ale vím, že tento život není tím jediným. Smrt je jen krokem, mezistupeň. Nic hrozného, ale přitom strašidelného, neboť nevíme jistě, co je po ní. A kdo si najde náhled na to, co po ní následuje, je klidnější. Neboj se.

Můj názor na 21.12.2012 je tím vyostřovanější, čím více se toto datum blíží. Sama na sobě pozoruju tak ohromné změny, tak gigantické a rozsáhlé, že pro mě bude tento datum v mém životě naprosto zlomový. A i kdyby ne - to, co se mi děje nyní, je tak úžasné, že věřím - ano, pevně věřím tomu, že tento blížící se datum bude přelomový pro vědomí a nevědomí lidstva. Lide se probudí, otevřou své zalepené oči. Řeknou "NE" tomu, co se děje nyní (už to říkají!), budou chtít lepší život (i to už chtějí!) a objeví v sobě moudrost a inteligenci dosud nevídanou. Probudí se, prohlédnou a pochopí - a toho se "ti nahoře" bojí. A aby zabránili tomuto procitnutí, budou v nás vyvolávat strach. Strach blokuje. Strach svazuje.

Strach je vězením naší svobody. Vězením, ze kterého jde se dostat ven. Můj názor je, že nyní dostáváme klíč - jen se nebát ho použít!

P.S. Na seriály se nedívej - kradou Tvůj životní čas, kradou Tvé emoce, myšlenky, projevy; formují Tě do tvaru, který je otrocký. Buď svá - buď volná. Venku je tolik zázraků - jen otevřít oči a vidět je. Tolik, že vyjmenovat je není možné!


Děkuji Vám oběma, milé slečny, za Vaše otázky. Snad jsem odpověděla, co jste chtěly vědět. Kdyby ne, upřesněte, co byste rády věděly detailněji.Pokud byste měli jakékoli otázky, zodpovím je. Ať soukromě na e-mail, nebo otevřeně sem na blog. Můžeme rozvinout obsáhlou diskusi. Nebráním se sdělit své názory, své znalosti a své pohledy a vhledy.


S Láskou a Světlem
Oroniel15

Odmlčení

26. října 2012 v 9:28 | Oroniel15 |  !!!Velmi důležité!!!
Děkuji Tammy za její komentář a Vendy a jednomu neznámému děkuji také. Pomohli jste mi si uvědomit, jak mám jít dál v procesu, který se odehrává. Uvědomila jsem si díky vám řadu věcí. Včetně té, že na změny, které se udávají, si přeji mít soukromí.

Blog se neruší, pouze se odmlčuji v jeho slábnoucí tvorbě. Občas něco přibude, na meily a komentáře reagovat budu - prostě a jednoduše: Kdo bude chtít, ten si mě najde. Takoví lidé jsou v mých očích cenní a mnou vážení - na své cestě životem udělali tento krok, aby mě do své cesty na chvilku zapojili. Takových si vážím.

Vážím si i těch, kteří mlčky přicházejí a nachází či ne zde - na tomto blogu - co hledají. Na okamžik jsem jim také vstoupila do života.

Vidím na lidech své vlastní chyby. To, co považuji za špatné lidské vlastnosti, co je výplodem našeho ega - urážlivost, vztahovačnost, výbušnost; souzení podle toho, co vidíme, ne podle cesty, které k tomu vedla. Nemožnost prohlédnutí skrz tuto vrstvu do hlubin krás našich čistých niter.

To je důvod, proč se odmlčím. Přeji si být tím, kam mě vedou změny na mé životní cestě. Mé nitro volá a já jsem jeho hlas schopna slyšet - kdo dnes naslouchá hlasu svého srdce a své duše? Možná málo, možná poměrně dost lidí, ale lidstvo kráčí ke své zkáze, kam jej táhne materialismus a peníze. I mě stáhnul s sebou. Už to vidím. A vím, že s tím hodlám něco udělat.

Postavit se svým chybám. Tomu, co nevnímám jako dobré.

Snad smutné, snad těžké, zvolte si slovo, jaké chcete, je na tom to, že mnohdy své chyby jedinec nevidí, tedy na ně musí být upozorněn. Když je, moc se mu to nelíbí. Buď na člověka, co ho upozornil, zanevře a rozzlobí se, nebo prohlédne a rozhodne se být sám pro sebe lepším člověkem.

To je směr, to jsou ty změny, které vstoupily do mého života. A já jsem nesmírně vděčná člověku, který mě na vše upozornil. Otevřel mi oči. Jakkoli těžké to v danou chvíli bylo, nebylo to nic než ego - a neschopost připustit si vlastní chyby a nedostatky.

Přeji každému z vás mnoho štěstí na vašich cestách, ať vedou kamkoli. Mnoho Štěstí a Lásky do vašich životů. A Síly a Víry. Nic se neděje náhodou...

Věřím, že člověku se nestane nic, co by nebyl schopen unést. A že vše, co se stane, se neděje náhodou. Znamení sesílaná z Vesmíru... Dřív by to pro mě byla náhoda, dnes už vše chápu jinak a vidím jinak. Znamení pro svoji volbu jsem dostala - a dostala jsem jich dost. Desítku podnětů, nad čím přemýšlet a co změnit sama v sobě.

Kéž do vás vstoupí Světlo, přeji vám otevření svých očí.

Oroniel15

Odmlčení, nebo ne?

24. října 2012 v 18:25 | Oroniel15 |  !!!Velmi důležité!!!
Jak jen začít... no jak - prostě a jednoduše.

Zvažuji dlouhodobější odmlčení se ohledně mého blogu. A to z prostého důvodu - Matka Země a vše na Ní prochází obdobím změn, toť můj názor. A pokud ne vše, tak moje maličkost je změnami zmítána. Každý den něco nového, co přispívá do víru změn k lepšímu, jak mi napovídá Srdce, Cit a Duše.

Vyvstává otázka - odmlčet se a věnovat se tomu, co volá po pozorvnosti, nebo se naopak o tyto změny dělit s vámi?

V tomto případě mlčení (z vaší strany, neboť - kdo nepochopil - chci VAŠE vyjádření) neznamená souhlas.


Mír a Lásku! :)

Oroniel15

Tři dny tmy - co a proč?

23. října 2012 v 9:41 | Oroniel15 |  Svět v budoucnosti
Nedávno jsem na svém blogu našla komentář, že přijdou tři dny tmy a mrazy až -50°C. Shodou okolností ho nemůžu najít, ale pamatuji si ho. Dnes jsem vše poskládala tak, abych vám mohla předložit, co se může stát a proč se to může stát.

Ano, jsme skeptici. Dle mě je lepší vědět zbytečnou věc a zapomenout ji, až její aktuálnost pomine, než vůbec netušit, co se děje.

O pár týdnů později Holy našel článek, který vysvětluje, proč vůbec mají tyto předpovězené tři dny tmy přijít.
Článek, který po anatomické stránce vysvětluje, co se děje v našem mozku a těle během spánku.
A proč potřebujeme tři dny tmy v naší proměně a vzestupu, který je předpovídán na tento rok, na onen datum.

Možnou odpověď na otázku "co a proč?" najdete pod odkazem

Článek
KLIK


V rámci dnešního hledání informací o třech dnech tmy jsem narazila na toto video.Obrázky od ELENADUDINA (11)

23. října 2012 v 9:11 | Oroniel15 |  Deviantart-ské profily(viz Celý článek)


15.10. 2012 - 21.10. 2012

23. října 2012 v 8:49 | Oroniel15 |  Návštěvnost
Pondělí: 144
Úterý: 134
Středa: 144
Čtvrtek: 107
Pátek: 117
Sobota: 102
Neděle: 148

Celkem: 896

8.10. 2012 - 14.10. 2012

15. října 2012 v 9:01 | Oroniel15 |  Návštěvnost
Pondělí: 134
Úterý: 142
Středa: 141
Čtvrtek: 119
Pátek: 128
Sobota: 124
Neděle: 160

Celkem: 948

Krásy hmyzích očí

8. října 2012 v 15:40 | Oroniel15 |  Z internetu
Dorazil mi na e-mail následující odkaz. Ať už jsou "hmyzáci" - jak se říká - krásní nebo ne, jejich oči krásné jsou. A pokud ne krásné, tak alespoň - a minimálně - fascinující!

KLIK

1.10. 2012 - 7.10. 2012

8. října 2012 v 15:38 | Oroniel15 |  Návštěvnost
Pondělí: 149
Úterý: 142
Středa: 132
Čtvrtek: 128
Pátek: 120
Sobota: 114
Neděle: 168

Celkem: 953

Co nového... (?)

2. října 2012 v 10:20 | Oroniel15 |  Bla-bla-bla
Tedy přeji po dlouhé době krásný den. Po dlouhé době v tom smyslu, že po dlouhé době se pokouším svěřit svému blogu něco konstruktivnějšího.

Druhý týden jsem účastníkem výuky na Jihočeské Univerzitě. A jelikož máme poměrně dost přednášek u počítačů, doufám, že na blogu budu trávit o to více času.

Událostí je mnoho, šíleností také, o čem stojí za to se zmínit :) Svět se mění, dle mě jeho vývojová křivka klesá. Dle duality - kde něco klesá, jinde něco roste. Možná interpretace z mé hlavy je, že s padajícím systémem roste počet lidí, kteří otevírají své oči.

Do dalšího čtenářského kontaktu přeji mnoho štěstí!

Oroniel15


24.9. 2012 - 30.9. 2012

2. října 2012 v 10:14 | Oroniel15 |  Návštěvnost
Pondělí: 156
Úterý: 175
Středa: 133
Čtvrtek: 187
Pátek: 122
Sobota: 116
Neděle: 154

Celkem: 1043