Humor? Jistě, i černý - ale co je moc, to je moc

10. prosince 2012 v 20:36 | Oroniel15 |  Můj názor na...
Večeřím a slyším v puštěné televizy zprávy na naší líbezné Nově, jak si někteří zahrávají s lidským nevyzpytatelným chováním. Tedy se stanu jednou z těch, kteří rozšíří následující videa.

Rakev ve výtahu

Nevinná holčička ve výtahu

Skrytá kamera je něco, co se mi nikdy nelíbilo, jakkoli bylo/nebylo směšné, co zachytávala.


Ale k tomuhle jedno - to, co si tu mistři vymysleli, je navýsost odporné. Když pominu to, že vylekaný člověk může mít zástavu srdce (ono pověstné "vyděšení k smrti), doživotní trauma, či mu hrůzou můžou zbělet vlasy atd., tak je tu slušné riziko ublížené na zdraví. Paní šíleným strachem bušící do dveří výtahu - naštěstí rukama.


Druhá věc - jsou takové jakési dvě skupiny lidí. První skupina lidí, když se lekne, ucouvne a uteče (což ve výtahu nemůžou a to je přesně ten pocit, akorát stonásobný, který vyvolávají horory). Druhá skupina lidí, když se lekne, ucouvne, ale zůstane stát, zafunguje u nich útočný pud sebezáchovy a padne rána. Fajn, gumový nebožštík to zvládne - dostane přes držku a je mu fajn. Holčičku to může zabít (v pudu sebezáchovy se meze nekladou, důležité je přežít).


Třetí věc - neumím si představit, co bych udělala já, kdyby mi pak řekli, že to byla skrytá kamera. Nával vzteku, afekt a rána? Zabití v afektu je polehčující okolnost...

Takovéto zahrávání s lidským zdravím - a troufám si říct, že s lidskými životy - je do nebevolající a takové lidi bych hnala ne před soud, ale na horší místa, aby jim cvaklo, že takovéhle hrátky s lidmi za cílem POBAVENÍ (ještě bych brala, kdyby sledovali reakce a chování lidí v takových to vyhrocených situacích s tím, že lidé by jim to podepsali a odsouhlasili) se nedělaj!

Kde jsou lidská práva?!

P.S. Ať už to je nahrané, nebo opravdové - pointa zůstává stejná. Tohle je prostě odporné.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama