Výklad čísel dne narození (11-15)

11. března 2013 v 17:00 | Oroniel15 |  Výklad čísel
Mám tu pokračování výkladu čísel dne narození, nyní zaměřené na dny jedenácté až patnácté v měsíci.

Úvod z minula:
Každý se narodil nějaký den, dle našeho kalendáře 1. - 31. dne v měsíci. A každý den má svůj vlastní výklad.

b) Numerologie pro začátečníky, Gerie Bauerová
c) Numerologie, Norman Shine (uvádí od čísla 10 výše souvislost s číslem psychiky, více → ZDE ←)
d) Čísla určují váš život - Numerologie, Cesta k lepšímu poznání sebe sama i ostatních, Vera F. Birkenbihlová


Číslo 11 - pro ty, kteří se narodili 11.

b) Lidé narození 11. den v měsíci jsou idealističtí a citliví, ale snadno získají pocit, že jim ubližují ti, na kterých jim záleží a o které se starají - tento pocit přichází, pokud nabudou dojem, že jim jejich blízcí nerozumí a neoceňují je. Mají silnou přitažlivost a málo, pokud nějaké nepřátele, neboť je to číslo přátelství. Se vším si poradí a postaví se čelem náročným situacím. Mají kreativní způsob uvažování, rychlí a výjimečný a své nápady dokážou realizovat. Mají rádi roli ochránce a chlebodárce.

c) Dvojitá 1 = dvojité ego, dvojité vědomá, mužnost na druhou, součet 2 je ženskost, která může převládat. Ego mají silnější než ostatní lidé s číslem psychiky 2 (např. lidé narození 20. nebo 29). Ženy jsou velmi ženské a muži výrazně mužnější.

d) Disponují magnetickou přitažlivostí a silně vyvinutou intuicí. Lidé narození 11. se nechávají inspirovat vysokými ideály. Jejich osobnost, zdá se, vyzařuje energii a dokážou zvládnout jakoukoli situaci. Na vysoké úrovni je i schopnost vést ostatní. Jejich duch je tvůrčí a originální, probuzený a pohotový. Starají se o své blízké, jsou útlocitní a rádi dělají dobro jiným lidem. Váhu přikládáte tomu být vážený a uznávaný. Měli by se naučit, že život dává rány, které se zahojí. Člověk musí umět nejen dávat, ale i přijímat.

- varování: Pozor na přílišnou starostlivost; snadná zranitelnost.


Číslo 12 - pro ty, kteří se narodili 12.

b) Lidé, kteří se narodili 12., jsou společenští, šarmantní a s graciózní osobností, kterou mohou ostatní závidět a snažit se napodobit. Obvykle jim tento obdiv nestoupá do hlavy, pokud zůstávají vyrovnaní a pozitivní. Láska je pevnou součástí jejich života. Milují hluboce. Může jim to přinést zklamání, ale ze zármutku se rychle vzchopí. Poradí si se všemi sebe nejnepříjemnějšími situacemi. Lidé narození 12. mohou být velmi atraktivní, co se týče vzhledu - a ten je v souladu s vyrovnanou psychikou.

c) Rozporuplné typy, neboť číslo 12 se skládá z 1 (mužská) a 2 (ženská). Lidé narození 12. jsou aktivní a extrovertní a mají složitou osobnost a jejich jednání omezuje jejich city. Pokud v dospělosti pochopí sami sebe, jsou více spokojení než lidé narozeni čistě 3., protože jsou aktivní obě poloviny jejich mozku. Díky zastoupení mužského i ženského čísla vnímají svět z mnoha úhlů pohledu.

d) Šarmantní a přátelští pro své okolí. Lidé narození 12. jsou přitažliví díky tělesným i duševním kvalitám. Vyslovují uvážené soudy a motivují je vysoké etické principy. Jsou společenští a výrazně se mohou podílet na módě. Umí milovat a lásku projevovat.

- varování: Pozor na plýtvání talentu a šarmu pro nic za nic; na plýtvání energií (jinak se může stát, že v případ nouze vám bude chybět).


Číslo 13 - pro ty, kteří se narodili 13.

b) Lidé narození 13. disponují neobvyklou koncentrací a oddaností práci, že si jich kolegové váží a vnímají je jako výjimečné. Jsou to tažní koně, schopni položit základny, na kterých mohou pevně stavět - ať jde o mezilidské vztahy, nebo manuální projekty. Nevrhají se do ničeho po hlavě - plánují a promýšlí každý krok, který potom šikovně a pečlivě vykonávají a dosahují úspěchů.

c) Ač považováno za nešťastné číslo, lidé narození 13. si nestěžují (více ve varování).

d) Lidé narození 13. dokážou, i dosáhnout geniality. Rádi a obratně vedou ostatní a lidé rádi pracují pod jejich vedením. Dbají na uspořádanost, na strukturu. Dobře dokážou formulovat myšlenky a plány, které s pečlivostí, svědomitostí a rozhledem dovedou do konce. Jsou precizní a zruční a to jim přináší úspěchy.

- varování: Moc práce a málo odpočinku vede k nerovnováze, dejte prostor emocím a zábavě; Mívají problémy se skloubením mužských (vědomí ega, schopnost jednat) a ženských charakteristik, aby rozvinuli svoji logiku a analytické myšlení.; Pozor také na přílišné soustředění na určité výkony - vyhraďte více energie pro život samotný, v němž je místo pro citové vztahy i spiritualitu.


Číslo 14 - pro ty, kteří se narodili 14.

b) Vynikající schopnost komunikace, to těmto lidem přináší číslo 5 (součet jejich dne narození). Lidé narození 14. jsou inteligentní a kreativní, moudří, intuitivní a vynalézaví a morální. Svým způsobem trochu manipulativní - ví, jak uskutečnit, aby ostatní přijali jejich názor, ačkoli obvykle rozumný a přivádějící ostatní k porozumění potřebné k vychutnání života. Budí důvěru díky svým historkám plných životních zkušeností. Mají rádi změny a s nimi přicházející nové zkušenosti. Novému vycházejí vstříc a přesné vize budoucnosti je netrápí.

c) Vyvážené spojení ega s logikou a praktickými schopnostmi. Lidé narození 15. nespoléhají pouze na smysly (na rozdíl od lidí narozených čistě 5.), ale doplňují je inteligencí. Mají smysl pro detail a obvykle dobrou paměť.

d) Lidé narození 14. chtějí šířit pravdu, lhaní považují za ohavnost, nehodnou ani krajní nouze. Mohli by z nich být skvělí kritici. Mají dobrý vkus a vysoký standart, které mohou inspirovat ostatní v usilování o něco vyššího; a živého a činorodého ducha a bujnou a plodnou fantazii. Mají rádi změnu a proměny a rychlost.

- varování: Sklon ke změnám je může odvést od jejich cesty.


Číslo 15 - pro ty, kteří se narodili 15.

b) Lidé narození 15. jsou vlídní, soucitní a ochotní pomoci každému a nést na svých bedrech problémy bez stížnosti. Prioritou jsou domov a rodina - udělali by pro ně cokoli a často to dělají. Velký vliv má i láska - lehce ji dávají i přijímají. Vědění a vzdělání jsou jejich zájmy, stejně jako prosazování rovnosti a spravedlnosti, jsou lidumilní - talent, který uplatňují v komunikaci s veřejností. Radost jim přináší práce s dětmi.

c) Charakteristika lidí narozených 15. je velmi podobná charakteristice lidí narozených 6. (1+5=6; viz → ZDE ←). Rozdíl je v tom, že ti, kteří se narodili 15., nemají tak rozvinuté vědomí osobního potenciálu a nechávají se vyrušovat při svém hledání harmonie a rovnováhy.

d) Lidi narozené 15. posiluje domov, rodina a přátelé. Je to typ lidí, kteří unesou vše bez stížnosti. Zajímají se o výchovu a právo, na veřejnosti mají úspěch jako řečníci, mluvčí nebo přednášející či spisovatelé, vhodné jsou pro ně rozhlas nebo televize. Mají originální nápady, které mohou přinést úspěch a majetek. Přitahuje je krása.

- varování: Pozor na to, aby vám nezáleželo více na ostatních než na sobě; ego a smysly mohou odrazovat od směřování k dokonalosti (kvůli egu je těžké zvládnout smysly); nenechte se využívat a nebuďte nadměrně zodpovědní.


Zdroje:

b) Numerologie pro začátečníky, Gerie Bauerová, Levné knihy, ISBN 978-80-7309-727-1
c) Numerologie, Norman Shine, Knižní klub, ISBN 80-7176-562-7
d) Čísla určují váš život - Numerologie, Cesta k lepšímu poznání sebe sama i ostatních, Vera F. Birkenbihlová, NOXI, ISBN 978-80-89179-52-7
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama