Výklad čísel dne narození (16-20)

20. března 2013 v 20:34 | Oroniel15 |  Výklad čísel
Mám tu pokračování výkladu čísel dne narození, nyní zaměřené na dny šestnácté až dvacáté v měsíci.
Úvod z minula:

Každý se narodil nějaký den, dle našeho kalendáře 1. - 31. dne v měsíci. A každý den má svůj vlastní výklad.

b) Numerologie pro začátečníky, Gerie Bauerová
c) Numerologie, Norman Shine (uvádí od čísla 10 výše souvislost s číslem psychiky, více → ZDE ←)
d) Čísla určují váš život - Numerologie, Cesta k lepšímu poznání sebe sama i ostatních, Vera F. Birkenbihlová


Číslo 16 - pro ty, kteří se narodili 16.

b) Lidé, kteří se narodili 16, chovají ke svým blízkým silné city. Snadno zaujmou cizí lidi, čímž se stávají středem pozornosti (a nejen tím), i když jsou ostýchaví. Pokud se ocitnou o onom středu zájmu, nechovají se rozpustile, ale naopak způsobně a decentně. Jsou zvídaví a intelektuální a potřebují inspiraci a výzvy, obyčejné a černobílé je nezaujme. Cení si svých znalostí a vědomostí, které používají moudře a pomáhají jimi i ostatním.

c) Lidé narození 16. jsou pod vlivem psychického čísla 7, které je ovlivněno vyšším vědomím vlastního potenciálu a celkovým nadhledem. Nepostradatelná je harmonie, ale ne za každou cenu. Číslo psychiky 7 vyžaduje dokonalost a soulad s omezeními. Neotvírá příliš velké pole působnosti.

d) Lidé narození 16. jsou chytří, bystrý a intelektuálně založení, jen tak někdo je neobalamutí a dokážou zmírňovat projevy ignorace ze strany druhých lidí. Zvládají abstraktní problémy. Jsou skromní a své schopnosti nepředvádí. Oslovují je drobnosti života. Jsou vážní a trudomyslní, občas by obě vlastnosti měli odložit stranou. Jejich časté a usilovné soustředění může vést k depresím, pokud si nenajdou čas na odpočinek a uvolnění.

- varování: Přílišná sebekritičnost může často vést k depresím. Každý výskyt čísla 7 snižuje toleranci. Sklony k netrpělivosti (zejména pokud jsou v kruhu nudných a ne příliš schopných lidí).


Číslo 17 - pro ty, kteří se narodili 17.

b) Lidé narození 17. jsou vynalézaví a produkují originální nápady, které jim pomáhají dosáhnout, po čem touží. Jsou také tvůrčí, díky čemuž své nápady "zprovozní". Nemají žádné omezení v tom, co mohou nebo budou dělat. Ať už naleznou zalíbení v čemkoli, probudí to v nich nový zájem a energii. Mají mnoho síly, inteligence a vitality, a pokud je rozdávají, přináší jim to uznání, které podněcuje jejich touhu pokračovat vpřed. Rádi si vychutnávají samotu, pokud mají čas, a jsou vyrovnaní s tím, kdo jsou a čeho dosáhli. Jejich dojem, že jsou velmi sebevědomí, skrývá nesmělost.

c) Vliv psychického čísla 8 (viz → ZDE ←) není tak extrémní. Lidé narození 17. pamatují na hranice, díky čemuž mají větší stabilitu. Mají vyvinutější vědomí ega a lépe se vyrovnávají s materiální realitou (to u lidí s 8 není pravidlem).

d) Vitalita a kuráž jsou dominantou lidí narozených 17. Pokud se o něco zcela snaží, uspějí, a to zejména díky vlastním nápadům, obratnosti a laskavosti, s jakou se dokážou "prodat" ostatním. Působí důvěryhodně. Díky způsobu, jak dosáhnout vnitřního míru, vychází se sebou i svým okolím. Je pro ně důležitá mentalita a energie.


Číslo 18 - pro ty, kteří se narodili 18.

b) 9 jsou nejvšestrannější lidé, a 18 je nejen redukcí na 9, ale je také dvojitou devítkou (9+9). Lidé narození 18. mohou dělat vše a ještě něco navíc, než ostatní. Mají mnoho různých zájmů a zjevně nekonečný talent. Pokud se pro něco rozhodnout, mohou dokázat vše. Umí porozumět lidem, což jim zvyšuje charisma a inteligenci. Svých schopností nevyužívají pouze ve svůj vlastní prospěch, ale myslí i na druhé. Mají dar pomoci lidem chápat.

c) Lidé narození 18. lépe vnímají své ego. Jejich nadprůměrné schopnosti souvisí s vědomím toho, co je třeba udělat. Dá se s nimi lépe vyjít než s lidmi narozenými 9., protože zvýšené vědomí osobního potenciálu jim umožňuje se soustředit na současný život a ne na ten minulý. Na rozdíl od lidí narozených 9. nemají tak výrazné nadání.

d) Lidé, kteří se narodili 18., dokážou využít vše na škále mezi emocemi a racionalitou, oceňují duchovno i materiální svět. Jsou chápaví, téměř nic je nemůže šokovat ani znechutit. Ať jde o jakoukoli záležitost, jsou pozorní a rozvážní. Na poli financí jsou vzácní, spolehliví a loajální pracovníci.

- varování: Pozor na nedostatek trpělivosti vůči těm, kterým něco nejde. Mají ideály umístěné hodně vysoko, je potřeba, aby je neztratili z očí, pokud chtějí být se sebou spokojení.


Číslo 19 - pro ty, kteří se narodili 19.

b) Lidé narození 19. jsou dobrodruhové a rádi se toulají nejen fyzicky, ale i v myšlenkách. Mají nadání realizovat své nápady. Znají každý prvek své práce, dokážou pracovat v jakékoli oblasti, protože věnují pozornost veškerým krokům. Poradí si sami i v domácnosti. A díky tomu mají širokou škálu zálib a koníčků. Vše hluboce prožívají a své city neváhají vyjadřovat slovy ani činy. Mají plno zážitků a jsou stále v pohybu.

c) Mají nižší vědomí ega než lidé narození 1. (19 je po svém součtu 1+9 = 10 = 1, což je "nadřazené" psychické číslo, viz úvod), což znamená, že důraz může být přenesen jinam nebo je snížena efektivita Snadno se nechají svést z cesty k cíli a někdy naopak jsou za cílem, který je vysoký a nereálný. Lidé narození 19. mají tendenci zanedbávat své nadání a přehlížet momentální příležitosti, usínají na vavřínech a nevěnují pozornost aktuálním úkolům. Měli by se pokusit nalézt rovnováhu mezi talentem a osobním potenciálem.

d) Lidé narození 19. jsou tvůrčí a jejich zkušenosti zahrnují spoustu věcí. Jsou velice emočně laděni, jejich emoce jsou silné a intenzivní. Umí se velmi dobře vyjadřovat a vůči druhým svým chováním vyjadřují kladné pocity. Vrhají se do různých dobrodružství, při nichž je provází štěstí, ale kvůli svéhlavosti, s jakou se do oněch dobrodružství vrhají, své štěstí mohou minout.

- varování: Pozor na zanedbávání nadání a přehlížení příležitostí. Dbát na to, aby se dopracovali k zajištění a zabezpečení se.


Číslo 20 - pro ty, kteří se narodili 20.

b) Lidé, kteří se narodili 20., jsou velmi obětaví a snad ze všech nejvíce soucitní a nejchápavější. Ostatní na ně sypou své problémy a hledají u nich radu a pomoc, které vždy naleznou. Lidé narození 20. vždy rádi pomohou a neprotestují, často ovšem neví, kdy překračují meze. Jsou laskaví, milující, jemní, velmi chápaví a velkorysí

c) Nula poskytuje lidem narozeným 20. citlivost. Jsou velmi laskaví a lidští. Většinou si své ego ani neuvědomují, protože 0 ve spojení s 2 způsobuje duševní chaos. Zejména u mužů platí potíže se sebekontrolou.

d) Lidé narození 20. mají silnou vůli a schopnost se prosadit. Lidé se k nim obracejí pro pomoc a oni neodmítají, naopak pomáhají rádi.

- varování: Nerozdávat tolik sil, jinak se může stát, že nebudete mít dost sami pro sebe. Pozor na rozdání se, jinak nezbudou žádné síly pro ně samé.


Zdroje:

b) Numerologie pro začátečníky, Gerie Bauerová, Levné knihy, ISBN 978-80-7309-727-1
c) Numerologie, Norman Shine, Knižní klub, ISBN 80-7176-562-7
d) Čísla určují váš život - Numerologie, Cesta k lepšímu poznání sebe sama i ostatních, Vera F. Birkenbihlová, NOXI, ISBN 978-80-89179-52-7
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 marieke marieke | Web | 21. března 2013 v 22:05 | Reagovat

Numerologie mi přijde zajímavá, ale moc se v ní nevyznám, proto mě překvapilo, jak to úplně sedí O_O (jsem narozená 16.) :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama