Výklad čísel dne narození (21-25)

8. května 2013 v 21:55 | Oroniel15 |  Výklad čísel
Mám tu pokračování výkladu čísel dne narození. V tomto článku je výklad dnů narození 21. až 25.

Úvod z minula:

Každý se narodil nějaký den, dle našeho kalendáře 1. - 31. dne v měsíci. A každý den má svůj vlastní výklad.

b) Numerologie pro začátečníky, Gerie Bauerová
c) Numerologie, Norman Shine (uvádí od čísla 10 výše souvislost s číslem psychiky, více → ZDE ←)
d) Čísla určují váš život - Numerologie, Cesta k lepšímu poznání sebe sama i ostatních, Vera F. Birkenbihlová


Číslo 21 - pro ty, kteří se narodili 21.

b) Lidé narození 21. jsou pověstní "lvi salónů". Užívají si aktivního a veselého společenského života, ovšem jejich radost pramení z lidí, ne jen z veselí. Zajímají je ostatní lidé. Zapadnou kamkoli a se všemi si rozumí. Často jste středem pozornosti. Nevyžívají se ve vážných debatách, ačkoli mají dost inteligence pochopit, o čem je řeč - mají raději témata nenáročná a zábavná. Disponují mnoha talenty, které využívají ve svůj prospěch, zejména řečnictví. Slova jsou pro tyto lidi, stejně jako pro všechny s psychickým číslem 3, vlastní.

c) 21 má mnoho podobností s číslem 12, 21 je ovšem více ženštější, ale vědomí ega je zachováno. Velký význam má rovnováha mezi pozitivními a negativními silami. Tito lidé bývají introvertní, ženští, rozvážní a tvořiví.

d) Lidé narození v tento den jsou dětmi štěstěny. Rádi myslí sami za sebe, ale dokážou pracovat i v kolektivu. Jsou společenští a oblíbení a mají rádi lidi. Jsou také všestranně nadaní a ví, jak své nadání využít jak v práci, tak v soukromí.

Varování: Pozor na přílišné rozptýlení. Je vhodné zaměřit energii na "jedinou kolej", pokud je jejich cílem "to někam dotáhnout".


Číslo 22 - pro ty, kteří se narodili 22.

b) Lidé, kteří se narodili 22. den v měsíci, jsou architekti. Nic kolem nich nesmí mít chaotické, neplánované, bez řádu. Vše, co dělají, si musí předem naplánovat. Své plány realizují a lpí na každém detailu. Jsou vytrvalí, výkonní a houževnatí. Mají naprostou důvěru v to, co dělají, a nenechají nikoho, aby o jejich úsilí pochyboval. Jejich houževnatost jim může pomoci dosáhnout všeho, po čem touží. Číslo 22 je číslem "neúrody", proto nebudou mít ohromující materiální bohatství. Na druhou stranu mají rozsáhlé vědomosti a schopnosti, které mohou být užitečné i ostatním lidem, zejména těm, kteří mají moc přetvořit je na materiální zisk.

c) Silné číslo ženské podstaty, je introvertní a pasivní. Je tvořeno dvěma 2 (emoce), jejichž součet činí 4 (psychické číslo; intelekt). Lidé narození 22. dne v měsíci musí své vědomí povznést na vyšší úroveň, má-li jejich psychika zvládnout materiální svět. Za číslem 22 se skrývají velké možnosti, neboť způsob vyjádření charakteristiky čísla závisí na jménu.

d) Zdatnost a vibrující síla vyzařují z lidí narozených 22. Jsou schopni uskutečňovat plány a projekty, které mohou významně zasáhnout do vývoje a zapsat se do historie. Málokdy je přepadají pochybnosti, neboť mají výraznou sebedůvěru a neobyčejné rozumové a citové schopnosti. Jsou velkou pomocí tam, kde je někdo potřebuje. Mají sklon ke konzervativnímu přístupu k některým věcem.

Varování: I přes veliké nasazení pro druhé by neměli zapomínat na sebe a své osobní cíle.


Číslo 23 - pro ty, kteří se narodili 23.

b) Změna a slova jsou dvě věci, které mají veliký vliv na život lidí narozených 23. Změna ve formě cestování, nevypočitatelnosti, všestrannosti, nezodpovědnosti je závislá na tom, jak se člověk rozhodne upotřebit negativní či pozitivní vibrace. Tento vliv je významný - nese s sebou schopnost naprostého sebevyjádření a přesvědčivosti. Pro lidi narozené 23. je ideální hraní, mluvení či jiná forma vystupování před lidmi jako literatura, rádio, prodej nebo učitelská profese. Jsou schopni ovlát masy lidí, proto by si měli dávat pozor, aby své schopnosti využívali pro dobrou věc. Jsou vřelí a neváhají vyjádřit své city, ale pokud je něco omezí, vzepřou se.

c) U těchto lidí se spojuje vnímavost a schopnost jednat, takže dokážou uspokojit potřeby svých smyslů. Jsou uvolnění, ale zároveň dynamičtí a kreativní. Bývají otevření a tolerantní. Potřebují velký prostor, který neupírají ostatním. Jejich vlastní vyváženost je důvod, proč dokážou inspirovat druhé. Jsou relativně energičtí. V případě zdržení projevují netrpělivost. Ženské číslo 2 zajišťuje vědomí emocí, 3 podporuje osobní kreativitu a rozhodnost

d) Lidé narození 23. jsou lidé emocí, citů a pocitů. Mají bohatou slovní zásobu, dokážou se skvěle vyjadřovat ať mluveným způsobem, psaným, dokonce zpěvem, přednášením či vyučováním. Mají rádi svobodu, necítí se dobře v úzkých a malých prostorách, nenechají se svázat. Rádi a pohotově vyjadřují uznání.

Varování: Pozor na výkyvy nálad a na svou nevypočitatelnost. Také pozor na lásku k rychlým vozům a rychlost při jednání a vznětlivost.


Číslo 24 - pro ty, kteří se narodili 24.

b) Spolupráce, oddanost, nápomocnost, solidarita, usilovná práce, odhodlání, důvěra - lidé narození 24. dne v měsíci prožívají svůj život smysluplně. Svou námahu vkládají do dobrých projektů, pracují velice usilovně, až příliš. Nedopřávají si moc zábavy ani odpočinku. Domov a rodina jsou na prvním místě. To, co dělají, dělají pro rodinu. Ve všem se snaží být co nejvíce kreativní, vychutnávají si krásu věcí ve svém okolí.

c) Tito lidé jsou vnímaví a racionální. Více se podobají lidem s číslem 6 než ti, kteří se narodili patnáctého, protože si tolik neuvědomují svůj osobní potenciál. Jejich mysl je neklidná a těžko zvládnutelná. Mají lepší kontakt s realitou než lidé s číslem 6. Snadněji nacházejí rovnováhu mezi formou a obsahem, ale někdy se jim to nedaří, protože se snaží získat nadhled a zároveň vnímat každý detail. Důležitá je u nich logika 4.

d) Lidé narození 24. jsou šťastni, pokud mohou někoho druhého učinit šťastným. Rádi se učí a pomáhají v tom i ostatním. Nemají potíže s prací v kolektivu. Berou život vážně, těší je jakákoli tvůrčí činnost. Dávají přednost zůstávat doma, než se honit za "blýskavými lákadly".

Varování: Pozor na přebírání zodpovědnosti za druhé. Ochota může vést ostatní k tomu, aby lidi narozené 24. zneužívali.


Číslo 25 - pro ty, kteří se narodili 25.

b) Trpělivost a přemýšlivost jsou charakteristické pro lidi narozené 25. Než cokoli udělají, zváží to velmi pečlivě a zamyslí se nad tím, až to vyvolává dojem "pomalý jako hlemýžď". Jejich schopnost zamyslet se nad něčím, pozastavit se nad tím, co je upoutalo, občas způsobí, že přichází pozdě. Mají neobvyklé pochopení pro mystické záležitosti a jejich studium je přitahuje. Lpí na nejvyšších ideálech. Vztahy staví na důvěře, poctivosti a loajalitě. Nepochybují o sobě, i když jim ostatní plně nerozumí, a o věcech uvažují racionálně a jasně. Emoce v nich zůstávají v rovnováze (to neznamená, že jsou necitelní, jen emočně vyrovnaní a stálí).

c) 25 - variace čísla 7 se od 16 výrazně liší. Kombinace emocí, mysli a smyslů působí na pochopení hranic. Lidé narození 25. někdy nedokážou vidět souvislosti a pevná omezení. Číslo 25 je méně stabilní než 7, ale poskytuje více prostoru. Hranice lze určit podle tužeb a emocionálních kritérií. Matematicky je 25 druhou mocninou 5, což dokládá úlohu smyslů při stanovování mezí.

d) Lidé narození 25. hledají pravdu a upřímnost, loajalitu, četnost a řadu dalších, jemnějších pojetí života. Po intelektuální stránce jsou silnější než jiní lidé, zároveň jsou citově vyrovnaní. Což je důvod, proč mají hluboké pochopení pro okolí a své blízké. Disponují výraznou fantazií. Jsou klidní, proto jim ne vždy ostatní rozumí. Jednají pomalu a uváženě a jsou trpěliví. Mohou se těšit chápání věcí, které většině lidí zůstanou utajené.

Varování: Měli by opatrovat své vysoké ideály, aby je neztratili.

Zdroje:
b) Numerologie pro začátečníky, Gerie Bauerová, Levné knihy, ISBN 978-80-7309-727-1
c) Numerologie, Norman Shine, Knižní klub, ISBN 80-7176-562-7
d) Čísla určují váš život - Numerologie, Cesta k lepšímu poznání sebe sama i ostatních, Vera F. Birkenbihlová, NOXI, ISBN 978-80-89179-52-7
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama