Mandle vzhůru

19. června 2013 v 21:54 | Oroniel15 |  Moje myšlenky
Jak nepředpokládané, že své emoce vypíšu sem, ale co je moc, to je moc.


Naše Srdce (Blogu) vypustilo do éteru článek o tom, jestli "vstanou noví exoti?". Po přečtení článku, kdy mi padala čelist, vykulily se mi oči a já si říkala v hlavě "Co to jako je?" v naprostém údivu a nechápavosti, jak je vůbec něco takvoého možné na serveru, který jsem při přimhouření očí považovala za seriózní!


Článek se opírá o video uživatelky (ááno, špatná reklama také reklama) Natalie Sadness, jejíž video, v němž odpovídá na otázky svých návštěvníků, je označování za trapné, div se svět nezboří, a sama je označována za exota.


Ano - vím, v jakém světě žiju, a vím, že lidé umí být odporní, jak zákon káže, ale tohle mě div nenazvedlo si ze židlí. Video jsem si poslechla a oznamuji, že na něm neshledávám NIC EXOTSKÉHO či jinak hanlivě označeno. Patnáctiletá holka se rozhlodla udělat video, no a co? Je jí patnáct, žije v tomto světě, systém ji má, kde ji chce mít - líčení a šaty, ale - doprdele, jak zákon káže - to dělá dneska každá druhá naninka.


Ale nejvíc mě rozčilily reakce na ni. "Exot".

Podle sebe soudím tebe.

A teď můj oblíbený blog.cz přišel se článkem, který hledá "nového internetového exota". Kdyby mi to někdo řekl do očí, tak zapomenu na své vychování a lekce trenérů a dám mu facana, až se otočí kolem dokola. Jak si vůbec může někdo něco takového dovolit?!! Co... co to, kurník, je?! Mám pochopení pro nepochopitelné, ale tohle budu ještě chvíli trávit.

Někdo řekne "On/ona je exot" a všichni se připojí a on/ona může lézt kanálama.


Ubožáci. Ubožáci a nic jiného, pokrytci zatracení (jéje, to mě namíchlo tento článek).


Místo toho, aby bylo poukázáno na nesmyslnost líšení a šatů, že by se mlaďoučcí lidé měli pochybovat venku, dělat kraviny, odřít si kolena, tak je označí za exota pro "holčičí video", ze kterého mám dojem, že slečně ani o tu návštěvnost nešlo jako o šanci uvělat video odpovědí a ukázat sama sebe svým čtenářům. Znám horší lidi a nikdy bych je za exoty neoznačila, neoznačila bych je nijak - je to člověk, jsem stejné rasy. Smůla, co?


Ale jo, na druhou stranu to chápu. Lidi potřebují pocit, že je někdo horší než on, potřebují si narubat ego a zabývat se takovými věcmi, aby se nemuseli zabývat sami sebou.

Bravo, společnosti, jsi tam, kde tě chtějí mít!!


Já snad přestěhuju blog někam jinam...

Two steps from hell - Peace of Mind
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Ami Ami | 21. června 2013 v 18:07 | Reagovat

je to jak říkáš :) s lidma se nedá nic udělat... až se jednotlivci, hezky jeden podruhém, naučej mít se rádi sami od sebe, přestanou posuzovat druhý :)

2 Oroniel15 Oroniel15 | Web | 21. června 2013 v 22:09 | Reagovat

[1]: krásně řečeno

3 . . | 23. června 2013 v 21:38 | Reagovat

kdy už konečně pochopíš, že svět jde do prdele a přestaneš se rozčilovat? ;)

4 Oroniel15 Oroniel15 | Web | 23. června 2013 v 21:41 | Reagovat

[3]: Já to chápu a jediné, co mě rozčiluje, je to, že to nevidí jiní lidé. Proto mám tenhle blog. Každpádně komentář vyzněl, jako kdybych byla cholerik, tohle je poprvé, co mě tady na tomto serveru něco nadzvedlo ze židle.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama