Přirozená krása je mýtus - motto estetické chirurgie

26. června 2013 v 12:37 | Oroniel15 |  Moje myšlenky
"Jsem slepá a hluchá a to všechno..."
"Jako ty tři opičky!"

Hláška z prvnáku na gymplu, zdá se, že mi uvízla v paměti.


A zdá se i to, že dvě opičky - hluchá a slepá - nevybíravě šíří svůj vliv. Ta němá je hodně za nimi, lidé říkají i to, co neví, nejlépe o někom druhém.


Přišla jsem na FB pořešit tréninky a v reklamách napravo mě zaujal titulek "Přirozená krása je mýtus". Tak jsem zamrkala, co to jako je, a přečetla si, čeho se tato reklama týká.

Estetická chirurchie.


Chirurgie, kterou si každý hradí sám (jsou i výjimky). Jsou v ní veliké peníze a jsou z ní veliké peníze. Ano, tato chirurgie má i světlé stránky a koná dobré skutky, ovšem - ovšem mindráky žen nejsou z jejich vlastních hlav, jsou od systému, jejich okolí a jejich mužů. To je estetická chirurgie. Proč si zmenšovat nos, když nepřitěžuje zdraví? Ano, chápu...


No, když je přirozená krása mýtus, tak mnoho žen a dívek (a mužů) je také mýtem. Umělá lidská krása je mi odporná.


Svět je to divnej, co? Všechno je vzhůru nohama...


 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Zdebra Zdebra | Web | 28. června 2013 v 17:21 | Reagovat

Kam ten svět spěje... Nechci radši vidět, jak to tu bude vypadat za xx let.

2 vozbujdenie vozbujdenie | E-mail | Web | 20. května 2018 v 0:53 | Reagovat

Chtěl bych pohovořit o svých zkušenostech s přípravkem „Titan Gel“, který jsem v posledních týdnech používal a testoval ke zvětšení penisu. Snad bych tak mohl pár mužům dobře poradit, a tím ovlivnit a zlepšit jejich milostný život. Nejdřív stručně o mně: Je mi 32, pracuji ve školství, žiji ve volném vztahu se svou přítelkyní (28, personální poradkyně) a jsem zdravý (až na otravnou alergii a sennou rýmu). http://vozbujdenie.com/titan-gel-na-slovensku-skutocne-recenzie-a-vysledky-ako-ho-pouzivat-a-ako-si-ho-objednat.html  Teprve dnes! 50% sleva! Goryanka extrakt. Tráva je schopen zvýšit hladinu hormonů (testosteronu přímo). Zároveň má terapeutický účinek na dysfunkce pohlavního styku; maca extrakt z kořene. Tato komponenta ovlivňuje erekci a také dělá aktivnější spermie. Normalizace mužskou plodnost; lišejník šťáva, která rozšiřuje cévy, má terapeutický účinek na urogenitální systém; bodlák.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama