Tolik zpráv za krátký okamžik!

14. října 2013 v 20:42 | Oroniel15 |  Moje myšlenky
Ne, dnes se nemusíte bát žáných odkazů na strastiplné obrázky reality.


Vstávám v šest ráno, abych v půl 9 byla ve škole, kde jsem do šesti a domu přijíždím v půl 8. A jak jsem se nyní usadila k PC, abych vyřešila to nejnutnější a mohla jít spát, projítla jsem zběžně několik článků na různých serverech, které mě zaujaly.

Ale to předbíhám. Nejprve jsem se v TV, když jsem večeřela, dozvěděla o rozřezané paní a financování voleb (ještě předtím mě v autobuse Studen Agency poděsil pan Babiš v souvislosti s článkem, který jsem o něm četla, že hodlá Monsantu otevřít dveře do naší krásné vlasti). Pozdě jdu na PC a čtu, že NASA zkoumá nějaké (elektro)magnetické tunely ve vesmíru (Einstein by měl nepochybně radost, že se svět od jeho života nezměnil v této oblasti); čtu také o tom, jak v Americe policajt postřelil zloděje motocyklu a bylo uznáno, že to udělal oprávněně, když na něj zloděj vytáhl zbraň první (což je docela pozitivní zpráva z určitého úhlu pohledu), poté jsem se dozvěděla potěšující zprávu, že pan Velký Politik Nigel Farage je stále naživu a že jeho slova o Chorvatsku, pokud vstoupí do EU, se naplňují (jak jen dlouho potrvá, než to spadne? Doufám, že moc dlouho ne, euro nám klepe na dveře, nesmí nás jeho pád stáhnout s sebou); četla jsem i cosi o nějakém radikálním rabínovi, který hlásil, že ne-židi musí sloužit Židům...


Prostě najednou ke mě dolétlo tolik informací a nic ve mě nezanechaly... Udála se nepochybně spousta zajímavých, zásadních i prostých věcí, mnoho jsem přehlídla (dnes jsem nic nečetla o Sýrii! A o Turecku už také není mnoho zpráv, vlastně žádná), ale i tak je prostě naprosto úžasné, že díky internetu se informace takhle rychle šíří.
Už se nedivím, že chtěj ti někteří internet kontrolovat. Užívám si možnosti vědět o významných událostech světa. Protože jednou to skončí :) Ne, není to úsměvné.

Úsměvné je to, že si to necháváme všechno líbit!
Ale je to smutný úsměv.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama