Rok 2015, nový rok

31. prosince 2014 v 12:12 | Oroniel15 |  !!!Velmi důležité!!!
Přeskočím část, kdy se v přání do nového roku objevuje slovní spojení "do Nového roku". V tomto případě jsou dvě možnosti - ten, kdo přeje, nemá zájem přát vše skvělé do nového roku, ale jen na Nový rok, nebo je neznalý češtinářských základů.

Prosinec byl velmi náročný. Dle našeho kalendáře končí jeden rok a začíná nový. Řada věcí končí, aby mohly nové začít. Staré zaniká, aby vznikl prostor pro nové. Opět nastane doba prázdných předsevzetí. Prázdných proto, že jsou to jen slova a sázka, kdo jak dlouho vydrží, kdo je dodrží. Nic neříkající rituály moderní doby ve snaze udržet v prvním ekonomickém kvartálu co nejvíce podnikatelů při existenci a lidí při práci. Kdo má zájem o svůj život a zdraví, nepotřebuje k tomu nic než své rozhodnutí.

Ale to není to, co bych chtěla sdělit.

Rok 2014 byl opravdu náročný. Této náročnosti, věřím, bude konečně konec. Dno je od toho, aby se od něj člověk odrazil. Kolikrát se člověk zvedne, tolikrát je silnější. Sinusoida je přirozená a krásný ukazatel vývoje každého jedince, jeho životní cesty. V rámci Rovnováhy nelze být jenom nahoře nebo jenom dole. Ani mezi. Proměna, pohyb, vývoj, změna = život.

Mým největším úspěchem tohoto roku je další krok na mé literární cestě. Knihou Povoláním likvidátorka cesta začala. Díky Montril pokračuje dál. Není ničemu konec, cesta pokračuje dál a já po ní jdu vpřed. Montril se prodalo 35 kusů a 2 pdf, věřím, že je to start.

Touto omáčkou jsem chtěla uvést své přání všem do nového roku.

Přeji všem sílu učinit rozhodnutí, odhodlání do uskutečnit a vůli s ním setrvat. Rozhodnutí je vše, co je potřeba, jak popisuji ve své knize. Nic víc není nutné.

Přeji každému člověku rozhodnutí, aby vedl svůj život, jak chce sám.

Na psanou a čtenou v novém roce, v roce 2015. Jsem si jistá, že bude (nejen) blogově velmi produktivní.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa


Komentáře

1 Hovedo Hovedo | Web | 2. září 2017 v 9:15 | Reagovat

Zkuste lekce kytary Nanastroj.cz

2 Bart Bart | Web | 10. září 2017 v 16:05 | Reagovat

Jaka je nejlepsi skola kytary

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama