Zima a modrá obloha a slunce?!

4. ledna 2015 v 9:19 | Oroniel15 |  Moje myšlenky
Až podezřele často se probouzím a vidím modré nebe. Až příliš často venku svítí slunce. Dvě minulé zimy ani nebe, ani slunce nevykouklo častěji, než by se dalo spočítat na prstech jedné ruky. Letošní zimu bych už ptřebovala ruku třetí. Už nás nepokrývá jednolitá šedá deka.

Dalším překvapením je, že v minimu případů se na odhalené modré obloze nacházejí chemtrail. Koukám na to jako na svatý obrázek. Co se děje? Že by ti nahoře zkoušeli nový experiment s počasím? Nebo zvítězily hlasy států a pokusy byly prerušeny? Letos dokonce sněží, což znamená, že bude vláha pro zem a pro nový život na jaře. Dokonce mrzne, což znamená, že pomrknou různé brebery jako komáři či klíšťata. Sníh i mrazy jsem letošní zimu vyhlížela téměř úpěnlivě. Jsou součástí přírody, jsou přirozené.

Až mě přirozenost letošní zimy zaráží, co se děje, když poslední dvě zimy byly umělé jako syntetická guma. Kdo to povolil, že my, malá země v srdci Evropy, máme zimu, v níž občas vykoukne obloha a slunce? ČR jsem použila záměrně, třeba v Německu jednolité šedé deky možná ani neznají.

Jen postřeh.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama