Vyhrocené emoce a uprchlíci - budoucnost?

27. srpna 2015 v 15:29 | Oroniel15 |  Moje myšlenky
Před malou chvílí jsem četla anketu, kdy otázka obsazovala tento význam: "V souvislosti s uprchlíky se u lidí projevuje xenofobie. Kdyby Hitler povstal z mrtvých, volili byste ho?"

Přijde mi to, jako kdyby někdo na nebe vyvěsil bilbórd s nápisem "Máme vás tam, kde vás chceme mít!!!!"

Nechápu. Copak to, lidi, nevidíte?!

Pozoruji rozvášněné diskutéry a vzkypěné emoce, jakmile přijde téma uprchlíci. Nicméně lidé obracejí své negativní emoce na špatný cíl!!! Obracejí je na projev problémů, či na důsledek. Ne na původ, na příčinu.

Tak vezměte svoji nenávist, hněv, opovržení, hnus, pocit na zvracení, odpor, nechuť, vztek, strach apod. a obraťte je na PŮVODCE problému!!! Na ty, kteří tuhle planetu řídí, resp. na jejich loutky v popředí, a ukažte, že sebou nenecháte manipulovat.

I když to zatím vypadá, že necháte…

A vy, kteří jste tak soucitní, vstřícní, ochotní, plní radosti, že můžete pomoci, obraťte také své emoce na správný cíl.

Ale lidi nedokážou táhnout za jeden provaz.


Smůla je, že se všichni bojíte. Nebo štěstí, záleží, z čí strany se na to díváte.

Ano, je řešením přivítat nového Hitlera, který by stěhování nádorů definitivně vyšeřil ve stylu dvatácého prvního století - a vsadím krk, že se takový spasitel objeví! Dokonce je to velmi efektivní řešení, všechny ty lidi pozabíjet, to se musí nechat. Ale až přijde, pokud ho přivítáte, můžete vzít jed na to, že se ho nikdy nezbavíte! A mějte na paměti, že tu už nebudou žádí utečenci, kterých bude potřeba se zbavit. Budou tu jiní, kterých bude potřeba se zbavit.

Scénář je vždy stejný, historie se opakuje - a víte proč? Páč se lidi nepoučí a skáčou na stále stejnou návnadu! Stále stejný scénář.

"Budu se smát, až budete umírat.
Ne proto, že bych si to užívala, ale proto, že se bojíte umřít!
A to je opravdu směšné."
(Gem, postava druhého dílu Montril)
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Nemesis Nemesis | 29. srpna 2015 v 16:12 | Reagovat

Velmi hezky řečeno.A jen tak pro info pro ty, co o Syřanech mluví jako o nebezpečné invazi a o okupantech: Odkdy okupant vypadá jako 5-ti leté dítě spálené od slunce, hladové, vyděšené, co se dívalo na to, jak umírá jeho sestra? Ano, samozřejmě existuje něco jako ekonomičtí migranti(Eritrea), ale rozhodně to nejsou lidé, kteří ze Sýrie prchají před smrtí, před barelovými bombami a sarinem, kterýma Assad každý den masakruje svůj vlastní národ. Prý je to boj proti terorismu. No, pokud terorista vypadá jako dítě, jehož nejnebezpečnější zbraní je dudlík, tak budiž...

2 all-is-magic all-is-magic | E-mail | Web | 2. září 2015 v 19:09 | Reagovat

S těmi uprchlíky je to holt těžké. Nemůžeme se o ně postarat všechny, ale jak vytřídit, kdo je na tom z nich hůře a vzít je přednostně? A kdo naopak sem jenom přišel proto, aby jen tak pobíral peníze?

3 Oroniel15 Oroniel15 | 2. září 2015 v 19:50 | Reagovat

[2]: Těžké to je, máš pravdu. Obávám se, aby to nebylo horší a horší.

4 Nemesis Nemesis | 3. září 2015 v 22:00 | Reagovat

Ano těžké to je brát jenom Syřany,o ně se postarat. Nikde jinde to teď není tak hrozné. Po druhé sv. válce lidi říkali nikdy víc a co se tam děje, to je genocida vedena Assadovým režimem a některé západní státy ho ještě podporují . Posílám videa, abyste měli trochu přehled, co se tam skutečně děje
https://www.youtube.com/watch?v=rs8eD2VrD94
tento 7letý chlapec se později přidal k Isis, ale proč? Jediná šance, jak přežít
https://www.youtube.com/watch?v=AChJ9F3tK3k
ne každý má to štěstí  a přežije
https://www.youtube.com/watch?v=3hSMr6QzCjA
A poslední video? Ne jen před 2 lety-to je sýrie dnes a denně

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama